Як правильно грати в Парі Матч ℗

Гра в БК помітно відрізняється від азартних розваг у казино, насамперед тим, що отримання виграшу залежить не тільки від успіху гравця, а й від його умінь. Беттор повинен не лише розібратися в особливостях спортивних змагань, а й навчитися раціонально розпоряджатися грошима, правильно розрахувати систему Парі Матч. Далі йтиметься про те, як підвищити свої шанси на успіх у спортивних ставках.

Як вдало грати у конторі онлайн?

Вибравши стратегію гри, потрібно заздалегідь потренуватися ставити без грошей. Потім проаналізувати результати. Зберігати холоднокровність, не відступати від обраної стратегії. На практиці, роблячи ставки на свої гроші, беттори інакше сприймають програші, ніж під час «репетицій», а від перемог зазнають ейфорії. Сильні емоції – погані «супутники» спортивних парі.

Навчитися застосовувати та комбінувати математичні фінансові стратегії та схеми в Парі Матч можна не ставлячи великі гроші або граючи за рахунок бонусних коштів. У Паріматч регулярно з’являються нові акції. Можна отримати фрібет у подарунок. Звичайно, безкоштовна ставка має умови. Парі можна укладати на певний вид змагань, паралельно потрібно зробити депозит власними грошима і часто на виграш за бонусом накладається вейджер. Якщо грати регулярно, умови отримання заохочень цілком здійсненні.

Поради, як вибирати спортивну подію:

 1. Початківцям бетторам не варто захоплюватися надмірно великими коефіцієнтами, виграти в українському Паріматч на низьких котируваннях, які також не є гарантією перемоги над БК.
 2. Початківцям варто обмежуватися лише одним видом спорту, стежити за однією командою чи спортсменом.
 3. Краще вибирати перспективний новий бренд, ніж маститого фаворита. Вигідні коефіцієнти частіше трапляються
 4. Враховувати поточний стан спортсмена чи команди, лише орієнтуватися з його загальну результативність.
 5. Не робити ставку на «розслабленого» фаворита у матчі проти слабкого, але добре мотивованого суперника.
 6. Вивчати спортпрогнози.
 7. Знайти капера в мережі з великою кількістю передплатників. Фахівець, який розвиває свою сторінку в мережі, дає переважно точні прогнози, знаходить валуйні ставки (помилки БК), збирає перспективні експреси.

Стратегії управління банкролом

Стратегія – це вибір мети та набір правил для її досягнення. Правильне розпорядження сумою грошей, яку беттор виділяє для гри в БК – запорука успіху.

Існують такі схеми керування ставками:

 • Наздогін. Зростання ставки після програшів.
 • Флет. Фіксований розмір парі незалежно від результату.
 • Драбинка. Після виграшу сума чергової ставки дорівнює повній виплаті від попереднього успішного парі. Схема підходить для гри на маленьких коефіцієнтах.
 • Фіксований відсоток банку. Гравець визначає розмір ставки як відсоток від поточної величини банкролу. Так після програшних парі сума ставки зменшуватиметься, а після переможних раундів – збільшуватиметься. Досвідчені беттори встановлюють – 5%, а новачкам краще не ставити більше ніж 2%.

Стратегія наздоганяння

“Наздогін” – при цьому методі розмір чергової ставки визначається залежно від результату попереднього парі. Мета, що переслідується – повернення програних грошей.

Існують такі стратегії «наздоганяння»:

 • Мартінгейл.
 • Доламбер.
 • Фібоначчі.

Стратегії «наздоганяння» всі прогресивні. Тобто у разі низки програшів поспіль розмір ставки зростає дуже швидко і банкролл при цьому стрімко “худне”. Тому потрібно правильно обрати розмір першої ставки, щоб грошей вистачило дочекатися переможного парі.

Крім того, букмекери захищаються від любителів «наздоганяти» і виставляють ліміти на розмір максимальної та мінімальної ставки. Ці ліміти відрізняються для різних спортивних подій. Перед заповненням купона потрібно перевіряти ліміти, щоб розуміти, чи підходить обрана подія для гри зі стратегії.

Розрахунок за системою Мартінгейл

Мартінгейл – найвідоміша схема «наздоганяння». Використовується, коли ставлять на «рівні шанси», тобто на події з коефіцієнтом «2». У цьому випадку після програшу кожна нова ставка подвоює попередню – цей процес триває до виграшу, потім ставка повертається на початковий рівень.

В результаті гравець повертає програні гроші та отримує прибуток у розмірі початкової ставки. Але букмекери на результати з рівними шансами ставлять коефіцієнт не 2, а 1.9 або навіть 1.85. Щоб беттор отримати прибуток, використовується вдосконалена формула Мартингейл:

Сума чергового парі = (Поточний збиток – сума першої ставки)/(Коефіцієнт чергового парі – 1).

Гравцю не завжди вистачає грошей зробити потрібну кількість кроків. Тому потрібно правильно визначати момент вступу до гри за стратегією. Найчастіше «наздоганяння» використовується в композиції з іншою схемою.

Варіанти використання «наздоганяння» на ставках у Париматч

Чверть у баскетболі

Існує думка, що навіть команда андердог дуже рідко програє під час окремої зустрічі з баскетболу усі чверті без винятку.

Особливості ставок:

 • Ставити на перемогу в чверті слабкої команди, доки не вийде бажаний результат.
 • При цьому розмір ставки розраховується за формулою Мартінгейла.
 • Починати ставити після програної чверті або двох.
 • Якщо одного матчу не вистачить, потрібно переходити на інше змагання, можна навіть з іншими командами, але важливо продовжувати ряд зростаючої ставки на програшах.
 • Вибирати потрібно команду, яка не має затяжних серій із програшів у чвертях.
 • Бажано, щоб у матчі лідер не мав величезної переваги.
 • Якщо основного коефіцієнта не вистачає, щоб грати за стратегією, потрібно підбирати «фори».

Нічиї у футболі

Інший варіант використання наздоганяння – стежити за грою певної футбольної команди. Якщо вона давно не грала внічию, можна починати ставити за системою на нічию доти, доки не відбудеться такий матч. Зрозуміло, матчі з суперником, що дуже перевершує, потрібно пропускати.

Треба враховувати, що в обох випадках серія невдач може затягтися, що призведе до важкого відігравання збитків.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
[sendpulse-form id="91944"]