“Чисте повітря”: техобслуговування корпоративних клієнтів ℗

Для продуктивної та високоякісної роботи кліматичного обладнання на різних підприємствах ви не можете обійтися без регулярного обслуговування. Лише професійне обслуговування кондиціонерів дозволяє виконати оперативне очищення фільтрів, замінити необхідні деталі, підтримувати продуктивність обладнання на високому рівні.

Враховуючи складну конструкцію таких систем, ви не можете обійтися без кваліфікованої допомоги. Компанія “Чисте повітря” пропонує свою допомогу в процесі обслуговування офісних приміщень, великих промислових підприємств, де використовуються кондиціонери:

 • стандартні спліт-системи;
 • канальні моделі;
 • касетні кондиціонери.

Наші команди експертів мають великий досвід обслуговування корпоративних клієнтів і вміють грамотно планувати свій робочий час, щоб виконати величезний перелік завдань.

Комплексне обслуговування кондиціонерів в офісах та підприємствах

Повноцінний сервіс кондиціонерів включає певний перелік робіт, які виконуються відповідно до логічної послідовності:

 1. Проведення діагностики всієї системи кондиціонування.
 2. Чистка кондиціонера різних марок та моделей (огляд теплообмінників двох блоків, фільтрів, конденсаторів та випаровувачів).
 3. Промивка дренажної системи.
 4. Перевірка робочого тиску в кондиціонері.
 5. Діагностика пристрою на витік холодоагента, можлива дозаправка фреоном.
 6. Перевірка всіх електричних з’єднань.
 7. Встановлення нових комплектуючих у випадку поламки окремих частин, що не підлягають відновленню.

Після завершення всіх процедур корпоративні клієнти отримують офіційні гарантії від майстрів, а також можуть розраховувати на консультації наших фахівців із різних питань.

Переваги співпраці з нашою командою майстрів

Регулярне ТО кондиціонерів – це гарантія високої якості та безпечної експлуатації кліматичного обладнання на підприємствах протягом тривалого часу. Враховуючи визначений напрямок кожного підприємства, експерти встановлюють оптимальну схему та частоту обслуговування.

Наші основні переваги:

 • Команда досвідчених фахівців, які завжди акуратні, з необхідним набором інструментів.
 • Зручна оплата за безготівковим розрахунком.
 • Виклик бригади майстрів у будь-який зручний для клієнта час і день (профілактика кондиціонерів може здійснюватися навіть вночі).
 • Усі майстри – це висококваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи з технікою різних брендів.
 • Приємні знижки та бонуси для постійних корпоративних клієнтів.

Пам’ятайте, що регулярне обслуговування кондиціонерів дозволяє продовжити термін їхньої служби на 35-40%. Крім того, ви тим самим дбаєте про атмосферу, в якій працюють ваші співробітники. Адже лише справна кліматична техніка спроможна забезпечити оптимальний мікроклімат навіть у закритих приміщеннях.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна