5 причин, з яких краще вибрати самотність замість заміжжя ℗

У сучасному просунутому суспільстві жінка, яка не вийшла заміж до тридцяти років, не вважається старою дівою – незатребуваною та непридатною для повноцінної родини. Проте в умах досить багатьох людей все ще ховаються пережитки старого часу, коли на незаміжніх дорослих жінок дивилися косо, шкодували їх чи висміювали.

На жаль, саме з цієї причини деякі представниці слабкої статі прагнуть якомога швидше набути статусу дружини – щоб не здаватися білою вороною, а не через щире бажання ощасливити певного чоловіка. Але поспішати однозначно не варто, адже самотність теж має масу плюсів – і досить вагомих.

1. Відсутність стресу

Безперечно, абсолютно уникнути стресу в реаліях сучасного життя неможливо. Проте сімейні стосунки найчастіше є додатковим джерелом душевних переживань. Рідко кому вдається знайти з чоловіком ідеальну гармонію у спілкуванні. Нерозуміння, підозри у зрадах, образи на неуважність – все це підточує тендітну жіночу нервову систему і може призвести до серйозних депресивних станів.

У самотньої жінки немає необхідності догоджати комусь в особистому житті, підлаштовуватися під бажання чоловіка, стежити за промовою та вчинками, щоб, боронь боже, не порушити баланс. Однак без постійного партнера стресом може стати сам страх залишитися самотньою на все життя. Так що жінка повинна сама собі вирішити, що для неї важливіше – спокій у побуті або наявність другої половинки.

2. Підтримка краси

Спостереження за вільними та заміжніми жінками показують, що самотні представниці слабкої статі більше часу приділяють догляду за собою. Це легко пояснюється. По-перше, у заміжньої жінки найчастіше не знаходиться вільних хвилин на спорт та відвідування косметологів. Ще важче стає, коли з’являються діти. А по-друге, наявність чоловіка розслаблює – вже немає потреби виглядати завжди ідеально, адже коханий чоловік завжди поряд.

Але найприємніше – у вільної жінки більше можливостей щодо збереження витонченої фігури. І справа тут зовсім не у вагітності та годуванні груддю. Жінка, якій не потрібно займатися приготуванням для всієї родини, вільна сама вибирати, які продукти купувати і що з них готувати. А це означає, що самотній жінці простіше стежити за калоріями, що вживаються, і підтримувати збалансований раціон.

3. Регулярні оргазми

Хоч у заміжніх жінок зазвичай і немає недоліку в сексі, але ось з оргазмами не все так само райдужно. За статистикою, мало яка жінка кінчає абсолютно при кожному статевому акті. А досить великий відсоток заміжніх жінок відчуває оргазми в ліжку з чоловіком дуже рідко – не частіше одного-двох разів на місяць. Сексуальна незадоволеність виливається в пригніченість, дратівливість та занепад сил. Звичайно, у жінки погіршується настрій і виникають сумніви у своїй сексуальності.

Вільна жінка може кінчати так часто, як їй хочеться. Для цього потрібно лише використовувати зручні та збуджуючі секс-іграшки. Вибір секс-девайсів для жіночої мастурбації величезний, повний перелік можна подивитися тут. Самотній жінці не потрібно докладати складних дій, щоб приховати свої інтимні радості – адже приховувати нема від кого. Розважатися із секс-іграшками можна щодня – це лише принесе користь організму та розширить межі жіночої сексуальності.

4. Соціальна активність

Шлюб накладає деякі обмеження на соціальне життя. Заміжня жінка вже не може дозволити собі нові знайомства з чоловіками, які викликають у ній інтерес. Також не може бути мови і про флірт – навряд чи чоловіку сподобається, що його благовірна заграє з іншими чоловіками. А у вільної жінки таких обмежень немає, вона може поводитися розкуто і постійно шукати нові способи для отримання яскравих емоцій.

Звичайно, це не означає, що самотня жінка має пускатися на всі тяжкі. Однак кокетство та флірт, як правило, підвищують жіночу самооцінку. Таким чином, незаміжня жінка завжди може знайти підтвердження своєї привабливості. А от якщо жінці, яка перебуває у шлюбі, чоловік не робить компліментів, наростає комусь проблем – або доводиться фліртувати у нього за спиною, або справлятися з комплексами за допомогою подруг і психологів.

5. Свобода у всьому

Цей пункт об’єднує у собі основні переваги, які несе свобода від відносин. Це і можливість подорожувати без нічого, і відсутність необхідності звітувати за грошові витрати, і високі шанси на побудову вдалої кар’єри. Спостереження показують, що самотні жінки зазвичай живуть повнішим і активнішим життям, ніж жінки, які перебувають в офіційних шлюбних відносинах.

Безумовно, кожна жінка самостійно вирішує, що для неї найголовніше у житті. Для одних щастя – це міцна дружна сім’я, домашній затишок та купа щасливих дітлахів. Для інших справжнє щастя полягає в можливості самостійно керувати своїм життям, заводити нові приємні знайомства з цікавими чоловіками і не залежати від будь-кого.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна