Як вибрати кращу мікрокредитну організацію ℗

У житті багато ситуацій, коли може знадобитися онлайн кредит у Кредит 7 – наприклад, на покупку квартири чи машини, але частіше – значно менше: на невеликі повсякденні придбання (таке теж буває) чи нову техніку. Якщо позики не перевищують певної суми, це окрема послуга, яку надають мікрофінансові організації.

Як вибрати МФО та де взяти мікрокредит на вигідних умовах? Розповідаємо докладно.

Основні характеристики організації

Вибираючи компанію, у якої збираєтеся брати мікропозики, варто врахувати:

  • відсоткову ставку – вона може бути не більше 1% на день, але чим менше, тим краще;
  • можливість оформити заявку онлайн – це зручніше, ніж йти в офіс, і займає менше часу;
  • чи звертають там увагу на вашу кредитну історію;
  • скільки днів можна взяти мікрокредит (зазвичай це від 7 до 30 днів).

Зараз, коли діяльність МФО почала регулюватися на законодавчому рівні, з’явилися певні стандарти. Жодна мікропозика не може бути видана більш ніж на місяць, а її процентна ставка не повинна перевищувати 1%. Відсотки при цьому нараховуються щодня – ви повинні враховувати це, розраховуючи суму для повернення.

Кредитна історія – окреме поняття. Якщо ви раніше не мали справи з такими організаціями, ця історія буде порожньою – тобто в базі даних ваше ім’я відсутнє. Співробітники МФО не знають, чи повернете ви гроші і як віднесетеся до позики в цілому. Але якщо у вас вже були такі випадки, це аргумент на вашу користь.

Не всі МФО надають великого значення історії позик. Якщо ви вибираєте собі таку послугу вперше, краще вибрати організацію, яка може видати позику навіть з поганою кредитною історією.

На який час взяти кошти

Від того, на скільки днів ви берете гроші, залежить, скільки вам доведеться повернути у результаті. Враховуйте відсотки – на сайтах деяких компаній є навіть калькулятор, що дозволяє розрахувати суму повернення.

Часто першу позику можна взяти під 0%. Наступні будуть зі стандартною ставкою, але новим клієнтам надаються спеціальні умови.

Онлайн або офлайн

Є різні типи організацій – одні видають кошти лише при візиті до офісу, інші можуть зробити це на сайті. Другий варіант набагато зручніше – при ньому оформлення заявки відбувається за пару хвилин, хоча все одно доводиться пред’являти документи (як правило – паспорт). Це може бути скан-копія або чітка фотографія у високій якості.

Ще одна відмінність онлайн-МФО – необхідність залишити свої контактні дані, бажано номер телефону. Це робиться, щоб представники установи змогли зв’язатися з вами та надіслати повідомлення про схвалення (або відмову, але це буває досить рідко).

Віддати перевагу оформленню позики в інтернеті слід, якщо у вас небагато часу або кошти потрібні терміново. Так ви зможете отримати гроші на карту, перебуваючи в будь-якому місці – це дуже до речі, якщо ви збираєтеся купити в магазині щось нове та виявили, що у вас не вистачає коштів на рахунку. Отримавши їх, ви можете завершити покупку.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна