Вірусна діарея: терапія, харчування, профілактика дисбактеріозу ℗

Серед головних причин діареї виокремлюють дві — харчове отруєння та потрапляння в організм вірусної інфекції. Якщо в першому випадку зазвичай достатньо прийняти кілька пігулок, щоб більш-менш стабілізувати стан, то в другому — все значно складніше.

Патогенні мікроорганізми, які викликають проблеми із кишківником, дуже активні в навколишньому середовищі та передаються через безпосередній контакт з хворим або повітряно-крапельним шляхом. Віруси дуже активно розмножуються в організмі людини та здатні призвести до суттєвої шкоди.

Саме тому діарея, що була викликана вірусом, потребує специфічного лікування.

Складники лікування

  1. Прийом антивірусних препаратів за призначенням лікаря. Вони пригнічують розвиток і розмноження патогенного вірусу в кишківнику.
  2. Організація правильного харчування при діареї. Пацієнту тривалий час забороняється прийом солодких, копчених, жирних та гострих страв. Систематичні рідкі випорожнення призводять до суттєвого зневоднення організму людини, що може порушити електролітний баланс та навіть призвести до патологічних змін на клітинному рівні. Тому головна порада — пити якомога більше рідини, вживати спеціальні сольові та глюкозні розчини. Планувати харчування при діареї краще разом із лікарем. Приймати їжу треба невеликими порціями, щоб в жодному разі не перевантажити шлунок.
  3. Більш за все під час діареї страждає корисна мікрофлора кишківника. І поновити її — одне із головних завдань терапії. Зробити це можна за допомогою пробіотиків, серед яких — відомий препарат Ентерол®. Його формула, що містить штам бактерій Saccharomyces boulardii CNCM I-745, якнайкраще підходить для лікування різноманітних форм дисбактеріозу, у тому числі й тієї, що викликана вірусною діареєю.

Ще одним плюсом цього препарату є відсутність вікових обмежень. З огляду на те, що вірусна діарея дуже небезпечна для немовлят та маленьких дітей, цей факт заслуговує на неабияку увагу.

В інструкції до застосування препарату чітко прописані графіки прийому та дозування, тому запланувати індивідуальне вживання препарату Ентерол® буде нескладно самостійно.

Діарея — захворювання досить небезпечне, і починати лікувати його треба негайно. Терапія не повинна бути симптоматичною, бо лише за умови комплексного підходу можливо досягти позитивного результату та запобігти шкоди власному здоров’ю.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна