В Австрії заснували перше українське видавництво

В Австрії заснували перше українське видавництво FREE PEOPLE Verlag (“Видавництво вільних людей”).

Про це повідомила його співзасновниця Олександра Саєнко.

“Колись давно, понад 10 років тому, я подумала, що добре було б мати власне видавництво, щоб видавати те, чого мені тоді дуже не вистачало на книжковому ринку – особливих, гарних і змістовних, путівників і методичних матеріалів для викладачів іноземної мови. Тоді я відмахнулась від цієї думки як від наївної мрії, тому що ідея видавалась занадто амбітною для викладачки університету. Потрібно було змінити кілька професій і місць роботи, повернутись, нарешті, до викладання німецької мови, щоб давня мрія стала дійсністю”, – написала вона.

FREE PEOPLE Verlag – видавництво книжкових, мистецьких і музичних видань. Книжки видаватимуть як українською, так і німецькою мовами.

Його засновники: Олександра Саєнко, засновниця фестивалю української культури UStream/Ukrainische Kulturtage, й Ірина Хамайко, засновниця Free People Educational Hub.

Читайте також:
Австрія та Угорщина домовилися не постачати зброю в Україну

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна