З власниками чи ні — як краще знімати кімнату? ℗

Серед доступних пропозицій на ринку часто зустрічається оренда частини приміщення або окремої кімнати. Подібний варіант має одну незаперечну перевагу — нижчу вартість. І якщо ви хочете зняти кімнату Київ надає таку можливість всім охочим. Найчастіше пропозиція актуальна для студентів, учнів коледжів або робітників. Залежно від бажання власника, квартира може здаватися як разом із власником, так і без нього. Розповідаємо про переваги та особливості кожної пропозиції. 

Проживання з власником — кому підійде? 

Один із поширених варіантів здачі кімнати в Україні — проживання в одній квартирі разом із власником. У такому разі в сусідній кімнаті або кімнатах проживає орендодавець. У користування орендаря надається:

  • спальне місце;
  • місце для зберігання особистих речей і продуктів;
  • доступ на кухню, ванну та санвузол. 

Серед переваг проживання варто виділити фіксованість оплати. З орендаря стягується помісячна плата, найчастіше без урахування комунальних послуг. Також не потрібно переживати про те, що раптом можуть зламатися предмети меблів або техніка внаслідок природного зносу. Усі витрати з ремонту та заміни власник бере на себе. Подібний варіант оптимально підійде для студентів ВНЗ і коледжів, які тільки нещодавно переїхали від батьків, або робітників, які бажають заощадити на орендній платі. 

Проживання без власника

У такому разі в кожну кімнату поселяється одна-дві людини, залежно від кількості доступних спальних місць. Крім орендної плати, необхідно також додатково вносити комунальні платежі за підсумками місяця і компенсувати вартість предметів, які були зламані внаслідок недбалого використання. 

Такий варіант більше підходить для самостійних робочих людей, зокрема студентів старших курсів. Незалежно від уподобань, ознайомитися з доступними варіантами проживання ви зможете скориставшись спеціалізованими ресурсами, наприклад, Country.ua.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна