У чому різниця між glo™ PRO SLIM і glo™ HYPER X2? ℗

Матеріал публікується на правах реклами ℗

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

Серед асортименту glo™ можна відмітити найновіший glo™ HYPER X2 та glo™ PRO SLIM. Кожен з них має свої особливості та високу якість. Але в чому полягає різниця між цими двома девайсами, розгляньмо далі у статті.

Пристрій glo™ HYPER X2

glo™ HYPER X2  —  це сучасний пристрій, який має стильний дизайн та покращені характеристики. Як і в інших моделях glo, завдяки інноваційній технології нагрівання тютюну під час сесії відбувається не спалювання, а нагрівання. 

Дана модель пропонується у 6 колірних відтінках корпусу  —  червоно-чорний, чорний, золотисто-білий, бірюзово-салатовий, синій та зелений. Поєднання кольорів надає унікальності та робить модель цікавішою. Також в glo™ HYPER X2 є оновлений Led-індикатор прогресу сесії/стану заряду, окрема кнопка для режиму Boost, оновлений IRIS-затвор* для захисту від пилу та сміття.

Пристрій glo™ PRO SLIM

glo™ PRO SLIM призначений для тих, хто обирає “своє”. Завдяки цій моделі можна заявити про себе, адже вона має тонкий та легкий дизайн у вигляді моноблоку.  glo™ PRO SLIM дає можливість здійснювати до 2-х послідовних сесій. Для моделі також доступне управління насиченістю (у режимі Boost), як у всіх пристроях glo™

Відмінності glo™ HYPER X2 та glo™ PRO SLIM

  • Максимальна температура нагрівання у режимі Boost: glo™ PRO SLIM  —  280°C, HYPER X2 glo —  270°C;
  • Час нагрівання у режимі Boost: PRO SLIM  —  10 секунд, HYPER X2  —  15 секунд;
  • Зарядка: PRO SLIM  —  до 2 год, HYPER X2  —   до 3,5 год;
  • Потужність батареї: PRO SLIM  —  до 16 сеансів**, HYPER X2  —  до 20 сеансів**;

Звернувшись до сайту myglo.com.ua ви зможете підібрати для себе пристрій, користуючись повною інформацією про продукцію. Якщо ви бажаєте протестувати девайс перш ніж купувати, то можете замовити  безкоштовний тест-драйв glo™ (терміном на 21 день).

Для цього потрібно звернутися в один з магазинів glo™ studio, glo™ pop-up. Або замовити на сайті.

* затвор із перекриваючих пластин циліндричної форми.
** при використанні у режимі Буст. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача

 


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]