Як вибрати букет на день Святого Валентина? ℗

Це яскраве свято прийшло до України з католицького Заходу. Згідно з легендою, священник на ім’я Валентин потай вінчав закоханих, яким за певних обставин було заборонено одружуватись. За це сміливця було страчено, а сталася сумна подія саме 14 лютого. В пам’ять про Святого Валентина у цей день заведено дарувати найкоханішим людям валентинки – листівки у формі сердечка з написами-зізнаннями у щирій любові та відданості, а також квіти, якщо подарунок адресовано дамі.

Вибрати букет на День Святого Валентина https://ukraflora.ua/catalog/14_lyutoh_den_zakokhanykh/ можна залежно від особистості, якій його призначено. Аби купити квітковий подарунок, який яскраво відобразить почуття дарувальника до отримувача, потрібно обрати правильного продавця, тобто магазин з багатим асортиментом квітів. Наприклад, у квітковому салоні Украфлора пропозиція складається з декількох десятків найменувань, представлених у безлічі кольорів, тобто перед покупцем постає зворотна задача – не розгубитися в такому розмаїтті.

Склад букета

Аби зробити кращий вибір, треба пам’ятати, що в цьому питанні не слід керуватися загальною думкою, адже комусь подобається гламур, а хтось надає перевагу квітучим рослинам у горщику, які також можливо оформити, як букет. Але в будь-якому вигляді кожна квітка несе певний зміст.

  • Троянди, якщо вони червоні або пурпурні, свідчать про палке, пристрасне кохання і про ніжність, якщо вони в пастельних тонах або білі.
  • Лілії, альстремерії, амариліси будь-якого кольору підкреслять витонченість та жіночність візаві.
  • Гвоздики мають дещо обмежену чуттєвість, вони більше символізують повагу та шляхетність.
  • Хризантеми розкажуть про вірність, сталість, впевненість у почуттях.
  • Тюльпани, навпаки, ототожнюють із свіжістю почуттів, що мають надію на взаємність.
  • Орхідеї – це вибір для найдорожчих.

Букети можуть складатися з рослин одного виду, або комбінуватися, в залежності від екстер’єру квітів, їхньої сумісності та змісту, що має символізувати подарунок. Ці розкішні дизайнерські композиції можна порівняти зі справжніми витворами мистецтва.

Розміри та кількість квітів

Цей чинник обґрунтовується не тільки ціною, але й доречністю. Інколи маленький, але зі смаком зібраний букетик має кращий вигляд, ніж неосяжний оберемок одноманітних рослин. Тож, надавайте перевагу креативності та змістовності букета, це неодмінно буде оцінено отримувачем, якщо вашою метою не є демонстрація власної платоспроможності.

Якщо вибір букета здається Вам аж занадто складною справою, зверніться до професіоналів. Сучасні флористи здатні створювати композиції, орієнтуючись на надані замовником характеристики отримувача. Також солідні квіткові салони, такі як Ukraflora, викладають в своїх онлайн каталогах фото раніше створених авторських доробок, які будуть відтворені за бажанням клієнта.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна