Електронні сигарети: в чому переваги “одноразок” ℗

Куріння – звичка, безумовно, шкідлива, причому не лише для здоров’я самого курця, а й для тих, хто його оточує. Та хоч би скільки на пачках із цигарками писали попередження й малювали страшні картинки, любителів викурити сигарету “для заспокоєння нервів”, “від стресу” чи просто “під каву” залишається чимало. А разом із ними від пасивного куріння та запаху тютюнового диму страждають і ті, хто далекий від такої залежності.

На щастя, прогрес не стоїть на місці. Завдяки винаходу електронних цигарок, які працюють за принципом інгалятора, проблему пасивного куріння значною мірою вдалося вирішити. Адже пар не лише пахне набагато приємніше за цигарковий дим, а й не містить продуктів горіння, які отруюють повітря навколо. Та й для самого курця такі сигарети менш шкідливі. І, що немало важливо, набагато зручніші в користуванні. Передусім це стосується одноразових вейпів, які не потребують обслуговування й придбання додаткових аксесуарів.

До речі, попри поширену думку, що такі пристрої не заправляють, зарядка для одноразок цілком можлива. Щоправда, з незвички доведеться трохи поморочитись, але насправді зарядити одноразові вейпи багатьох моделей досить просто. Як саме – існує чимало інструкцій в інтернеті, наприклад, на сайті Vandal Vape Shop.

Тож якщо ви курите звичайні цигарки, хочете щось змінити, але зовсім покинути паління поки що не наважуєтеся, вам буде цікаво дізнатися про особливості одноразових електронних сигарет.

У чому плюси одноразок

  • З одноразовими електронними сигаретами ними можна забути про прокурене волосся, одяг чи штори, а куріння в ліжку перестає бути пожежонебезпечним задоволенням;
  • одноразові вейпи виробляють значно менше пари, ніж багаторазові, тож ви спокійно можете затягуватися в людному приміщенні, не дратуючи присутніх величезними “хмарами” запахущого “туману”;
  • ви купуєте тільки один пристрій – і більше нічого зайвого: жодних запальничок, сірників, попільничок, засобів для чищення тощо. Насправді з урахуванням усіх витрат – це чи не найбільш економний спосіб куріння (ну, хіба що ви курите самокрутки з тютюну, зібраного на власній дачній ділянці);
  • одноразки випускають у різних кольорах, тож можна підібрати модель в улюбленій кольоровій гамі або, скажімо, “під сумочку” чи краватку;
  • на відміну від звичайних цигарок, електронні не становлять жодної загрози для білизни вашої усмішки.

Як користуватися одноразовою електронною сигаретою

Оригінальна одноразка запакована в індивідуальну упаковку, а на мундштуку стоїть заглушка. Перед першим використанням знімаєте заглушку, робите першу затяжку – і вейпите. Все надзвичайно просто! Хіба що в деяких моделях передбачена кнопка для переключання між різними смаками. Але це не надто ускладнює процес, а лише додає різноманіття. До речі, чимала кількість різних смаків – це ще один плюс одноразових вейпів.

Читайте також:
Електрична чи механічна: яку машинку для набивання самокрутки обрати?

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]