Скільки можна заробляти зі знанням польської у Львові? ℗

Все більше українців намагаються виїхати до сусідніх країн, аби опинитись у безпеці. Головним пунктом прийому біженців стала Польща, яка прийняла чи не найбільше українців. Така популярність Польщі для жителів України не дивує через ситуацію в країні, тож знання польської є дуже актуальним зараз.

Володіючи польською мовою, ви матимете змогу висловлювати свою думку, питати дорогу в прохожих та просто розуміти, що вони вам кажуть. Саме тому викладачі польської мови зараз досить затребувані в Україні – можливо, на рівні з репетиторами з англійської, іспанської чи французької. Застосувати ці знання можна по-різному:

  • Для безпосередньої поїздки до Польщі.
  • Стати вчителем. Якщо ви маєте високий рівень польської, то могли б вчити інших. Для роботи в навчальному закладі вам необхідно мати диплом педагога, а також необхідну кваліфікацію.
  • Робота репетитором. Трошки схоже з роботою вчителем, за виключенням того, що тут вам не треба обов’язково мати диплом (хоча це рекомендовано для того, аби викликали довіру)
  • Робота перекладачем. В цьому випадку бажано мати диплом перекладача та володіти польською мовою на високому рівні.
Підготовлено за підтримки Buki Підготовлено за підтримки маркетплейсу Buki: https://buki.com.ua/tutors/polska-mova/lviv/

Робота після переїзду – що можна підшукати?

Перед українцями постала проблема – велика кількість людей так чи інакше залишились без роботи. У когось вимушено закрились компанії, хтось виїхав за кордон. Втім, треба продовжувати жити, а значить необхідно знайти новий заробіток. Володіючи знаннями польської мови можна спробувати кілька цікавих варіантів:

  • Онлайн-вчитель. Ця професія підійде для тих, хто вміє працювати з дітьми. Робота може бути як в школі (де вивчають польську мову як іноземну), так і на курсах з польської, де необхідні викладачі.
  • Репетитор з польської. Тут все просто – головне мати робоче місце та світло (якщо ви в Україні). З-за кордону працювати буде простіше.
  • Перекладач. Для роботи з текстом не треба ходити в офіс – достатньо облаштувати комфортне робоче місце і володіти знаннями на належному рівні.
  • Озвучування фільмів. Творча робота, яка вимагає не тільки знання мови, але й прекрасного артикуляції та дикції. Якщо ви володієте польською, то можете озвучувати як польською, так і перекладати польські фільми українською.

Наразі вивчення польської мови є досить актуальним, адже потік людей з України до Польщі досить великий. Це відкриває нові можливості перед репетиторами та викладачами польської. З’являється все більше учнів, яким необхідно володіти польською, оскільки без цього вони не зможуть інтегруватись в життя у сусідній країні, влаштуватись на достойну роботу тощо.

Заробіток для знавців польської мови в Україні

Володіння іноземними мовами досить корисне з кількох причин – можливість спілкуватись з іноземцями, розуміти текст, написаний не рідною. Однак ці знання можуть принести вам непогані гроші. Для цього розглянемо, скільки можна заробляти у Львові (найбільшому місту на заході України), знаючи польську мову.

Професія Рівень заробітку Необхідні знання
Репетитор 20000 – 30000 грн Щонайменше рівень знань B1.
Вчитель-онлайн 10 000 – 15000 грн Щонайменше рівень знань B1.
Перекладач з польської 15000 – 22000 грн Щонайменше рівень знань B2.

Не слід забувати, що репетитор – професія, не прив’язана до графіку, тобто ви самі можете обирати, коли працювати. Це досить зручно, якщо ви хочете поєднувати основну роботу – так можна суттєво збільшити рівень заробітку.

Просування себе для репетиторів та перекладачів

На відміну від звичайних вчителів, які мають постійний графік, у репетиторів та перекладачів трошки інакше влаштована робота. Репетитори мають активно пропонувати себе на різних сервісах, публікуючи власне резюме, оновлюючи його. Позитивні відгуки, дипломи та сертифікати, які підтверджують рівень володіння мовою, сильно допоможуть в просуванні.

Перекладачі ж працюють по-різному. Деякі мають сталий робочий графік за умови роботи з конкретною компанією. Інші ж займаються фрілансом, тобто шукають замовлення. Їм так само як і репетиторам треба намагатись просувати себе. Бо все просто: чим активніше себе просуваєте, тим більше маєте учнів, а відтак – більше заробляєте.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна