Плазмотерапія: показання та протипоказання ℗

Наявність великої кількості охочих зробити молодшою свою зовнішність викликала необхідність створення в косметології новітніх технологій. Плазмотерапія належить саме до таких методик, оскільки на практиці доказала високу ефективність та безпечність. Виконання процедури базується на ін’єкційному введені пацієнту власної плазми, відфільтрованої та очищеної спеціальним чином. Отриманий розчин визначається як гіпоалергенний, оскільки не містить чужорідних компонентів. Водночас спостерігається висока біодоступність лікувальної речовини, внаслідок чого проходить активне омолодження шкіри зсередини.

Незважаючи на різноманітні можливості використання методу, плазмотерапія може застосовуватись тільки за показаннями. Також перед кожним курсом лікування плазмою спеціаліст обстежує пацієнта на наявність станів, які належать до числа протипоказань. Саме така відповідальність, яку практикують в клініці Diamond laser, дозволяє досягати найкращих результатів.

Показання

Усі стани, при яких рекомендується використання плазмотерапії в косметології, розділені на три великі групи:

 1. Плазмотерапія для волосся.
 2. Плазмотерапія обличчя.
 3. Плазмотерапія тіла (кисті, шия та декольте).

Плазмотерапія для волосся

Використовується для якісного покращення стану волосся, пришвидшення його росту, стимуляції розвитку нових волосяних фолікулів. Також за допомогою ін’єкції плазми відзначається нормалізація жирності шкіри голови та усунення лупи. Подібні зміни стають помітними практично відразу після першого проведення плазмотерапії, тоді як проходження всього курсу лікування дозволяє значно покращити зовнішній вигляд волосся та закріпити отримані результати.

Загалом плазмотерапія в трихології показана за:

 • тонкого, тьмяного, посіченого волосся;
 • повільного розвитку волосяних фолікулів;
 • алопеції (випадіння волосся);
 • себореї.

За незначного випадіння волосся або помірних косметичних дефектів достатньо 4 – 6 сеансів, щоб суттєво змінити ситуацію на краще. За вираженої алопеції лікар може порекомендувати до 10 сеансів, які проводять через 2 тижні.

Плазмотерапія обличчя

Негативні прояви на шкірі здебільшого спостерігаються у підлітків, але за ігнорування цього питання можуть відзначатись у старшому віці. Тож за необхідності уже з 18 років проводиться лікування плазмою, яке допомагає видалити вугрі, постакне та інше. Також омолодження обличчя плазмотерапією рекомендується, якщо відмічається:

 • незадовільний стан шкіри (підвищена сухість, тьмяність, лущення);
 • низький тонус шкірних покривів;
 • виражені зморшки або наявність інших проявів вікових змін;
 • темні кола під очима.

За наявності рубців, шрамів також застосовують плазмотерапію, яка в деяких випадках дозволяє повністю позбутися зовнішнього дефекту.

Плазмотерапія тіла

Застосовується, як у випадку з обличчям, за слабкого тургору шкірних покривів, підвищеної сухості шкірі, появи дрібних зморшок. Додатково плазмотерапія показала свою ефективність в усуненні стрій, що особливо актуально для жінок після пологів. За вираженої пігментації шкіри також допомагає лікування плазмою.

Протипоказання

Процедура плазмотерапії відзначається малоінвазивністю та безпечністю, але й її не варто використовувати за певних станів:

 1. Вагітність та період грудного вигодовування.
 2. Захворювання інфекційного та онкологічного походження.
 3. Активне герпесне ураження.
 4. Недостатній імунний захист.
 5. Розлади психологічної та неврологічної систем.
 6. Прийом деяких ліків, зокрема антикоагулянтів та глюкокортикоїдів.

За необхідності лікування плазмою поєднують із масажем, фізпроцедурами та ЛФК, що дає змогу прискорити одужання внаслідок кращого відновлення організму.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]