Від чого залежить ціна металопластикових вікон? ℗

При зміні віконних конструкцій враховується чимало характеристик та критеріїв, де вартість – не остання з них. Але у прагненні зекономити важливо не зіграти на шкоду якості, довговічності та зручності у користуванні.

Для цього варто розібратися, від чого залежить та як формується ціна металопластикових вікон. Це також допоможе з’ясувати, на чому можна зекономити, а що потребує виправданих витрат.

Що входить у вартість

Оцінювати вартість металопластикового вікна загалом, за метражем, як роблять деякі продавці, не варто. Причина тому – велика кількість цифр, з яких складається остаточна ціна. Це не тільки вартість самого вікна, а й доставки, певного способу монтажу, виробника фурнітури тощо.

Ціна конструкції

При розрахунку ціни самого вікна беруться до уваги такі показники:

  • ПВХ-профіль певного класу, зумовленого товщиною зовнішніх стінок та перегородок, від них залежить міцність та довговічність;
  • склопакет – 1-, 2- чи 3-камерний, що значною мірою зумовлюють теплоізолювальні характеристики всієї конструкції;
  • ручки та інша фурнітура;
  • типи відкривання та закривання стулок, бувають вікна з глухими стулками, поворотними, поворотно-відкидними, розсувними;
  • розмір конструкції;
  • форма;
  • декоративне оздоблення (кольорове ламінування профілю, шпроси та ін.).

 

Зрозуміло, що на оздобленні можна зекономити, на якості фурнітури – не бажано, а от на розмірі – зовсім не варто.

Монтаж та додаткові деталі

Спеціалісти не рекомендують економити також на монтажі вікна, бо навіть дорогу та якісну конструкцію можна зіпсувати непрофесійною установкою. Також важливі надійність підвіконь, відливів зовні, оздоблення скосів. Якісно виконана на всіх етапах робота приведе до найкращого результату.

Де замовити

Розібратися в усіх деталях вибору та встановлення вікна непросто. Тому є сенс звернутися до професіоналів, які в курсі всіх нюансів, та замовити конструкцію у досвідченого виробника з відмінною репутацією. Компанія Viknar’off забезпечить можливість придбати якісне вікно за прийнятною для клієнта ціною, без ризиків та «підводних каменів».

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
[sendpulse-form id="91944"]