Росіяни пограбували храм ПЦУ в окупованому Енергодарі

Російські війська пограбували церкву ПЦУ в окупованому Енергодарі.

Про це повідомляє Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

“Росіяни заявили про запобігання “незаконній спробі” вивезення семи православних ікон, які були знайдені в Енергодарі в Православній церкві України. Церковні цінності, яке належать релігійній громаді, окупанти нібито передали до Мелітопольського державного краєзнавчого музею. Йдеться про ікони кінця XVIII – початку ХІХ століття”, – зазначають у ЦНС.

Як наголошують у Центрі нацспротиву, усі випадки вивозу матеріальних цінностей з тимчасово окупованих територій фіксується українськими правоохоронцями і їх «доведеться відшкодувати Росії після перемоги».

Читайте також:
Окупанти розграбували Херсонський художній музей

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.