Данілов відповів Симоньян: “Наші чарівні Оксани будуть плювати на собачі могили ваших чоловіків”

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов відповів російській пропагандистці Маргариті Симоньян на її допис про сценарій замирення з Україною після війни та описав справжню картину майбутнього Росії, без надії на просвітлення.

“Симоньян, читайте і слухайте уважно, я вам намалюю справжню картину вашого майбутнього, правда без надії на просвітлення в вашій хворій безумством макітрі”, – написав секретар РНБО у фейсбуці вранці 5 листопада.

Напередодні, в День російської єдності, Маргарита Симоньян – головна редакторка пропагандистського каналу Russia Today та інформагентства “Россия сегодня” – написала у соцмережах, що “настане день, і ми знову приїдемо у гостинний, веселий, світлий Київ”, російські чоловіки заглядатимуться на “чорнобрових Оксан”, “разом ми згадаємо мучеників, які загинули у війні”, “встановимо їм пам’ятники, складемо про них нові пісні — російською та українською”. За словами кремлівської пропагандистки, “саме в цьому, здається, і полягає сенс такого кострубатого, нехудожнього, негоголівського слова “денацифікація”.

Натомість, за словами Данілова, “наші чарівні Оксани будуть плювати на собачі могили ваших чоловіків, які лежатимуть зі звернутими шиями або без них, зі скляними від застиглого навіки страху очима, намилувавшись красою української землі. А башкирські, рязанські, якутські та інші вдови будуть заливатися горючими сльозами над похоронками своїх чоловіків і синів, “которым в 20 лет могилы роют”.

“І ми дійсно заспіваємо пісню, присвячену вам, російські тварюки:
“Станеш ти про пекло Господа просити.
Та не буде, враже, смерть твоя легкою
Та й у смерті, враже, не знайдеш спокою”.

І ми обов‘язково вип’ємо за нашу Перемогу і за вічний упокой потворного російського утворення, щоб ніколи ця смердюча російська земля не сміла і подивитися в бік України, замираючи від панічних й істеричних болів, згадуючи жах українських степів, лісів і ланів”, – пообіцяв Данілов.

На його переконання, “ми будемо спостерігати, як оскаженілі вагнерівці та озброєні зеки ґвалтують ваших жінок і вбивають ваших дітей, і так звана Росія буде занурюватися в морок, хаос і справжньої громадянської війни. Як буде розвалюватися фейк-федерація, стискаючись до свого природного стану в межах Московії – дрімучого смітника й окраїни Азії. Як те, що колись звалось Російською Федерацією, буде розлітатися кривавими шматками”.

Читайте також:
Секретар РНБОУ Данілов “присвятив” підрив мосту дню народження Путіна

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна