Срібні каблучки – для справжніх ювелірних гурманів ℗

В ювелірній справі використовуються різні метали. Комусь до вподоби золото, а хтось цінить платину. Але у срібла, мабуть, найбільша армія поціновувачів, бо цей метал не тільки підходить всім незалежно від віку і статі, але й ідеально вписується в будь-які ювелірні ансамблі, і прикраси з нього здатні доповнити будь-який образ.

Податливий матеріал, якому майстри ювеліри надають різних форм, актуальний для виготовлення будь-яких прикрас. Але самими різноманітними колекціями сміливо можна назвати ті, де представлені срібні каблучки.

Шикарні прикраси на будь-який смак і бюджет. А все тому, що немає ніяких обмежень в плані дизайнерських рішень, декоративного оформлення і стилістики. Переконатися в цьому допоможуть фото на Укрзолото. До речі, відрізняються доступні екземпляри і цінами. Вартість як вражає своїм високим рівнем, так і радує демократичністю.

Які існують варіації?

Відповісти на це питання дуже складно. Бо їх багато. Доведеться знайомитися з колекціями різних брендів за допомогою фото. Ще б пак… серій багато, вони різні і відрізняються:

  1. дизайнами;
  2. стилями;
  3. декоративними концепціями;
  4. матеріалами, що використовуються.

Безперечно, головна скрипка у цьому ансамблі дістається сріблу (925 проби). Але для того, щоб у покупців була можливість придбати каблучку срібну по смаку, майстри ювелірних справ використовують не тільки благородний метал, але і доповнюють його дорогоцінним камінням, емальованими вставками, родієвим покриттям, позолотою чи чорнінням.

Саме за допомогою покриття створюється потрібний візуальний ефект. Тобто якщо ви в пошуках срібної каблучки яка нагадує антикварну річ, для вас моделі з чорнінням. Саме ця техніка дозволяє підкреслити «рельєф» металу. Для тих кого приваблює «класика» доступні моделі з позолотою. Не менш популярними є срібні каблучки з родієвим покриттям.

Родій – це метал, який дорожчий за платину. Його використовують для декоративного оформлення ювелірних прикрас. Срібло дякуючи такому покриттю не тільки набуває неймовірного блиску та сяяння, але й стає гіпоалергенним. Тобто носити таку срібну каблучку може дозволити собі навіть людина з чутливою шкірою, схильною до алергії.

Щодо каміння як напівдорогоцінного так і дорогоцінного, то зі сріблом легко поєднуються будь які самоцвіти. Отже якщо хочеться чогось оригінального – моделі з оніксом чи агатом будуть «саме те». Якщо треба придбати щось класично-розкішне – срібні каблучки з діамантами – вдала покупка.

Вид каміння, його каратність (розмір) тип огранки, вага металу, стилістика і складність виконання – все це впливає на вартість.

Але оскільки в колекціях на Укрзолото представлені серії:

  • дуже круті (преміальні);
  • в середньому сегменті;
  • бюджетні, то придбати екземпляр що вписується також і в бюджетні рамки не складно.

Саме тому не відмовляйте собі в задоволенні придбати класну срібну каблучку.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна