Російський Червоний Хрест оголосив збір коштів на підтримку родин бійців окупаційної армії

Російське національне товариство Червоного Хреста (РКК) оголосило збір коштів для родин військових ЗС РФ, мобілізованих на війну проти України. Громадянам Росії пропонують жертвувати на РКК для цих потреб від 500 рублів.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті організації.

Кампанія для підтримки сімей мобілізованих та військових через Російський Червоний Хрест отримала назву #МЫВМЕСТЕ.

Голова Російського Червоного Хреста Павло Савчук заявив, що сім’ї мобілізованих стикаються з низкою труднощів, тому було ухвалено таке рішення про закриття потреби у фінансовій та гуманітарній допомозі.

Також РКК пропонує психосоціальну підтримку сім’ям військових, які беруть участь в агресивній, неспровокованій війні проти України.

“Дуже важливо їх підтримати та надати посильну допомогу. Із запитами сімей мобілізованих ми працюватимемо в індивідуальному порядку, для нужденних також формуватимуться гуманітарні набори. Вже зараз люди можуть отримати психосоціальну підтримку від фахівців Російського Червоного Хреста”, – заявив Савчук.

На сайті РКК опублікували спеціальну форму для донату окупантам та їхнім родинам. У запропонованій формі громадяни РФ можуть обрати суму пожертви – 500, 1200 та 1800 рублів.

Крім того, на сайті Червоного Хреста розмістили банківські реквізити, через які також збирають гроші для воєнних злочинців.

РКК: довідка

Російський Червоний Хрест (РКК)  – національна некомерційна благодійна організація Червоного Хреста в Росії, заснована в 1867 році згідно з Женевськими конвенціями. РКК підрозділом Міжнародного комітету Червоного Хреста та учасником міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Штаб-квартира – в місті Санкт-Петербург.

Читайте також:
Червоний Хрест досі не потрапив на територію колонії в Оленівці, де живцем спалили українських полонених

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна