Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводили 21-23 жовтня.
Так, 71% повністю погоджується з думкою про продовження збройної боротьби, а 16% — скоріше погоджуються.Лише 10% респондентів відповіли, що потрібно перейти до переговорів для якнайшвидшого припинення обстрілів, навіть якщо доведеться піти на поступки росії.
Продовження боротьби підтримують і респонденти, які обирали для інтерв’ю українську, і російську мову. Так, серед тих, хто обрав російську мову, збройну боротьбу підтримують 66% опитаних, а 29% — за початок перемовин.
З-поміж тих, хто обрав українську мову, продовження збройної боротьби підтримують 89% і лише 7% за початок перемовин, навіть якщо доведеться піти на поступки.
Опитування проводили упродовж 21-23 жовтня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитали 1000 респондентів від 18 років, що живуть у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих Криму та Донбасу.
Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки не перевищувала 3,4% для показників, близьких до 50%, 3,0% для показників, близьких до 25%, 2,1% — для показників, близьких до 10%, 1,5% — для показників, близьких до 5%.
Читайте також:
Шевченко, Зеленський і Бандера очолили народний рейтинг видатних українців усіх часів, – соціологія
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!