Підрозділи Сил оборони України від початку доби відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Бахмут, Кліщіївка, Новомихайлівка, Мар’їнка, Невельське, Первомайське та Авдіївка Донецької області.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18:00 неділі, 23 жовтня.
Авіація Сил оборони протягом доби завдала шість ударів. Підтверджено ураження шести районів зосередження озброєння та військової техніки ворога.
За сьогодні, попередньо, підрозділи протиповітряної оборони збили 12 БпЛА “Shahed-136”.
Ракетні війська і артилерія уразили пункт управління, п’ять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, склад боєприпасів та зенітний ракетний комплекс противника.
“Ворог обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення та веде повітряну розвідку. Протягом доби противник знову завдав ракетних та авіаційних ударів по інфраструктурі та помешканням цивільного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни”, – сказано в повідомленні.
Загалом за добу, окупанти завдали два ракетних та 25 авіаційних ударів, здійснили близько 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
Ворожих ударів зазнали об’єкти цивільної інфраструктури Миколаєва, Запоріжжя та Новотавричеського Запорізької області.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
На інших напрямках ворог здійснював обстріли:
За уточненою інформацією, підтверджено знищення особового складу та техніки противника за 22 жовтня.
В районі міста Енергодар у результаті вогневого ураження було знищено чотири гаубиці Д-30, три вантажівки з боєприпасами, до 50 військовослужбовців противника, ще близько 40 – поранено.
На одному з напрямків, уражено 2 одиниці РСЗВ “Ураган” ворога разом з бойовими розрахунками.
Читайте також:
За добу знищено 400 рашистів, збито 21 ракету і 20 БПЛА, – Генштаб
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!