Як вилікувати зуби безболісно, якісно і швидко ℗

Словосполучення “візит до стоматолога” мало в кого викликає приємні емоції. Насправді ж у наші часи боятися стоматологів немає жодних підстав. Адже завдяки новітнім технологіям лікувати зуби можна швидко, якісно й зовсім не боляче. Саме таке лікування пропонує сучасна стоматологія позняки.

Стоматологічний мікроскоп

Новим рівнем якості в лікуванні зубів стало використання мікроскопа. Детальніше прочитати про цю технологію можна на сайті https://whiteclinic.com.ua/clinic-services/likuvannja-pid-mikroskopom-likuvannja-kanaliv/

Мікроскоп у стоматології дозволить поставити значно точніший діагноз, зробити лікування максимально щадним до тканин зубів та ідеально відновити вашу білосніжну усмішку.

А якщо йдеться про лікування кореневих каналів, максимальне збільшення є просто необхідною умовою. Тільки за допомогою мікроскопа лікар зможе найточніше оцінити і якісно обробити зуб під час видалення нерва.

Кореневі канали надзвичайно тонкі – зазвичай їх діаметр не перевищує міліметра. Без мікроскопа повністю вичистити з такої крихітної дірочки залишки нерва або старого пломбувального матеріалу дуже складно. А якщо внаслідок невдалого лікування в зубі залишилися уламки інструментів, витягти їх без якісного збільшувального приладу практично неможливо.

Ще один безумовний плюс стоматологічного мікроскопа – можливість звести до мінімуму обточування зубів під час підготовки до встановлення вінірів або коронок. З мікроскопом таке обточування може не перевищувати 0,3 міліметра!

Седація

Давно в минулому ті часи, коли звук бормашини асоціювався з болем: тепер лікувати зуби можна під анестезією, а отже, майже без неприємних відчуттів. Якщо ж ви панічно боїтеся самого уколу або маєте аж надто високу чутливість, виходом стане седація.

Простіше кажучи, ви перебуваєте в стані напівсну й не маєте жодних неприємних відчуттів, а в цей час фахівці чаклують над вашою посмішкою. Лікування карієсу, кореневих каналів, складні видалення зубів, протезування, імплантація – все це відбувається без жодного стресу та болю!

До того ж завдяки цьому методу час у стоматологічному кріслі пролетить непомітно, навіть якщо необхідне вам лікування має тривати кілька годин поспіль.

Також лікарі рекомендують седацію пацієнтам з гіпертонією, адже від стресу тиск може підніматися, а у стані медикаментозного сну жоден стрес вам не загрожує.

Тож не сумнівайтеся: в наш час немає жодного сенсу відтягувати лікування зубів до останнього, коли вже геть “припече”. Адже тоді втручання може виявитися значно складнішим, ніж за умови вчасного звернення до стоматолога і швидкого та безболісного лікування.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна