Про це повідомляє пресслужба компанії у п’ятницю, 21 жовтня .
“Через різке зростання рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання”, – йдеться у повідомленні.
Разом із тим, як повідомляє Київська міська державна адміністрація, у Києві з 9:20 почнуться стабілізаційні відключення світла.
«За розпорядженням НЕК «Укренерго» у Києві з 9:20 будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла. Для комфорту киян ДТЕК «Київські електромережі» запустив оновлений спрощений графік адрес стабілізаційних відключень електроенергії», — ідеться в повідомленні.
Як зауважили в КМДА, завдяки спрощеному графіку жителям столиці більше не треба шукати адресу в списку, натомість достатньо ввести її в пошуку, після чого відобразиться час потенційного відключення електропостачання.
Зазначається, що всі споживачі електроенергії Києва розподілені на три групи. Кожну з них відключатимуть у визначений проміжок часу, якщо буде розпорядження Укренерго на проведення стабілізаційних відключень.
Наголошується, що ДТЕК «Київські електромережі» докладає всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше ніж чотири години. Однак в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми електропостачання може бути відсутнім протягом більш тривалого часу.
Читайте також:
Укренерго вводить тимчасове контрольоване обмеження електроенергії на Харківщині, Сумщині, Полтавщині
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!