Аудіо бренд Rode: товари для всіх ℗

Виробник мікрофонів з Австралії, компанія https://rode.muzline.ua/uk/ – яскравий приклад успішного бренду, який концентрує свою увагу на одному напрямку роботи. Вузька спеціалізація, максимальна концентрація на досягненні якісного результату, талановиті інженери, грамотний маркетинг зробили свою справу – на сьогодні вона є однією з провідних у світі. Одна з характерних відмінностей бренду – якнайширше охоплення аудиторії користувачів, від супер профі до влогерів-початківців. Що це означає, на практиці розкаже в нашій статті спеціаліст інтернет-магазину Музлайн.

Обери свій мікрофон

Асортимент мікрофонів від компанії Rode не можна назвати аж занадто широким, але він достатній для того, щоб практично будь-який потенційний користувач знайшов девайс, який би задовольняв його потреби. До списку найзатребуваніших моделей входять:

  • студійні мікрофони;
  • USB девайси;
  • репортерські накамерні;
  • петлиці.

Перша категорія – мікрофони для студії – безумовно, одна з найрізноманітніших та найзатребуваніших з усіх існуючих. В неї входять інструментальні, вокальні моделі та апарати для бродкастингу. Їм притаманні високі стандарти якості як в акустичному, так і в практичному сенсі. Це чудове рішення професійних завдань, складних із творчого й технічного боку.

На другому місці за кількістю продажів – консюмерські апарати, що підключаються правовою підключаються до комп’ютера за допомогою інтерфейсу USB. Ними із задоволенням користуються блогери, автори відео контенту та подкастів, журналісти, викладачі й багато інших спеціалістів, які потребують якісного мікрофона, але не є профі саме в області звукового обладнання. USB мікрофони від Rode – дуже вигідне та ефективне рішення з будь-якої точки зору, а найголовніше – в плані вартості. Rode дотримуються демократичної політики ціноутворення, враховують бажання і можливості потенційної аудиторії покупців і користувачів.

На вітчизняному ринку це одна з найпривабливіших пропозицій за балансом якості, можливості та ціни. На думку фахівців інтернет-магазину Muzline, за цими показниками у бренду дуже мало справжніх конкурентів, здатних задовольнити одразу всі потреби на такому ж високому рівні, а це, все ж таки, не настільки регулярне явище. Щодо хоча б якихось суттєвих вад, які мали б критичний вплив на роботу, то продукція австралійського виробника їх практично не має, що також не дуже часто трапляється.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]