5 ефективних інструментів для просування інтернет-магазину ℗

Неважливо, наскільки якісним є ваш товар, якщо про його існування не знають користувачі. А щоб продавати в інтернеті, потрібен трафік на сайті та конверсії. Максимально ефективно зробити це можна за допомогою 5 базових, але дуже ефективних інструментів інтернет-маркетингу.

  1. SEO-просування (або пошукова оптимізація), на відміну від таких каналів, як SMM або контекстна реклама, націлене на безкоштовне отримання трафіку з пошукових систем. Чим вище до топу позиції сайту, тим частіше його будуть відвідувати потенційні покупці. Більше того, такі відвідувачі самі шукають ваші товари в Google або Яндекс, а значить схилити їх до покупки буде набагато простіше. Разом з цим, SEO поступається іншим методам просування по термінах. Щоб вивести більшість сторінок сайту в топову десятку, буде потрібно не менше 3-х місяців ― все залежить від віку сайту, його технічної оптимізації, корисності контенту і безлічі інших змінних. В Україні замовити якісну пошукову оптимізацію веб-ресурсу можна в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo. Деталі — за посиланням https://web-promo.ua/seo/.

  2. Контекстна реклама також показує оголошення товарів інтернет-магазину в Яндекс і Google, тільки на відміну від SEO, за кліки по таких посиланнях потрібно платити. Оплата за клік визначається на аукціонній основі і залежить від таких змінних, як тематика, рівень конкуренції, сезонність і т.д. Головна мета контекстної реклами — “теплі” клієнти, які найчастіше вводять в пошуковий рядок назву товару із комерційними запитами “купити”, “ціна” тощо.

  3. Таргетована реклама, як і контекстна реклама, показує товари через платні текстово-графічні оголошення. Різниця лише в місці, меті показу та способі пошуку цільової аудиторії. Таргетована реклама розміщується в стрічці та інших розділах соціальних мереж і більше орієнтована не на “теплу” аудиторію, а на людей, які гіпотетично можуть бути зацікавлені в товарі на підставі свого віку, статі, роду діяльності, хобі, інтересів, місця проживання та інших таргетів (цілей).

Однак, залучення трафіку ― це лише півсправи, тому що його ще потрібно перевести в продажі. На цьому етапі відмінно підійдуть:

  1. SERM, як і SEO, працює з пошуковою видачею, однак в цьому випадку в топ просуваються сайти, що містять позитивні згадки про особу, бренд або його продукцію. Це робиться для того, щоб збільшити лояльність до компанії, сформувати її позитивний імідж, а також збільшити конверсію за рахунок більш довірливого ставлення до бренду. Для цих цілей нарощуються обсяги позитивного контенту, попутно витісняючи з перших рядків видачі весь негатив про компанію (найчастіше за межі топової 20-ки). Цей метод особливо ефективно працює з новинними запитами і відгуками.

  2. CRO ― це інструмент для підвищення конверсії сайту. Після його впровадження, юзабіліті і контент сайту дозволять з перших секунд захопити увагу користувача і плавно провести його до цільової дії, тим самим знижуючи відтік клієнтів і оптимізуючи витрати на SEO, рекламу та інші способи просування. Подібні результати можливі завдяки CRO-аудиту, в який входить: налаштування аналітики, опитування користувачів сайту, аналіз статистики/теплових карт/відеозаписів сесій і багато іншого.

Використовуючи зазначені методи в комплексі, ви зможете значно посилити їх ефект. Так, комбінуючи SEO та SERM, ви допоможете вийти в топ видачі лише позитивним згадкам про ваш бренд за релевантними запитами, а додавши до них таргетовану і/або контекстну рекламу — швидше знайдете цільову аудиторію. CRO, своєю чергою, допоможе ефективніше конвертувати ліди в продажі.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]