Чистий басейн із флокулянтами AquaDoctor ℗

Прозора вода в басейні – це реально, якщо ви виконаєте дві умови: встановите фільтр для механічного очищення від сміття і регулярно знезаражуватимете воду якісною хімією для басейну.

Від найдрібніших частинок забруднень, які стійкі до хімії, не схоплюються фільтром і роблять воду каламутною, позбавлять коагулянти. Це спеціальні препарати, які мають стягуючий ефект. Під їхнім впливом частинки сміття з’єднуються одна з одною і перетворюються на видимі та обтяжені згустки, що осідають на дно басейну. Звідти їх легко захопить фільтр, або ви зможете прибрати їх сачком чи за допомогою водного пилососа.

У чому різниця між флокулянтами та коагулянтами?

Різниця коагулюючих речовин полягає у принципі дії на частки забруднень. Коагулянт утворює заряд, який є протилежним до заряду забруднень. Тим самим він притягує до себе бруд, утворюючи пластівцеподібні сполуки.

Флокулянти з’єднують частинки бруду шляхом утворення полімерних мостів, заряд часток залишається незмінним. Забруднення важчають та утворюють більші пластівці.

Флокулянти та коагулянти AquaDoctor

Коагулянти або флокулянти для басейну AquaDoctor мають однаково високу ефективність і розрізняються за формою випуску:

  • Таблетки
  • Рідина
  • Гранули

Таблетований коагулянт випускається у матерчатих мішках – картушах, по 5 таблеток у кожному.

Потрібну кількість таблеток покладіть у скімерний кошик чи хімічний дозатор. Коли препарат розчиниться, дістаньте порожній мішок, зачекайте, доки згустки бруду осядуть на дно і заберіть їх.

Рідкий флокулянт ідеально підходить для використання в дозувальній станції. Також його можна застосовувати і вручну, але в цьому випадку коштів витрачатимете більше.

Гранули особливо зручні, якщо в басейні немає скімера, дозатора або дозувальної станції. Засипте потрібну кількість гранул і розчиніть у тарі з чистою водою. Отриману суміш акуратно вилийте у басейн.

Переваги коагулюючих препаратів AquaDoctor:

  • Висока ефективність – працюють у воді будь-якої жорсткості та ступеня забрудненості.
  • Економічна витрата.
  • Безпека – препарати сертифіковані та абсолютно безпечні для здоров’я людей.
  • Ідеальне співвідношення ціни та якості.

Дотримуйтесь дозування засобів. Вся інформація про дозування та властивості продукції AquaDoctor вказана на етикетках препаратів.

Використовуйте якісну хімію для догляду за водою, і ваш басейн завжди буде чистим, а ви отримаєте незабутні емоції від приємного плавання.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

 


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест із вартими уваги статтями "Новинарні".