Пропагандисти в Криму вимушені залучати до своїх заходів проплачену масовку

У Криму російські пропагандисти змушені набирати “учасників” своїх заходів та постановочних сюжетів на сайтах з пошуку роботи.

Про це свідчать оголошення на кримських сайтах із вакансіями.

Так, на сайті “Объявления Крыма” в розділі “Работа в Крыму” напередодні 22 червня з’явилося оголошення щодо пошуку активістів для участі у траурних заходах у Севастополі, присвячених дню початку Великої Вітчизняної війни.

Наголошувалось, що розрахунок відбудеться одразу після закінчення заходів. При цьому суми, яку організатори готові були заплатити “активістам” не зазначено.

22 червня в Сімферополі у парку імені Гагаріна відбулася церемонія покладання керівництвом окупаційної адміністрації Криму квітів до меморіалу “Вічний вогонь” з нагоди дня початку Великої Вітчизняної війни, коли гітлерівська Німеччина напала на свого колишнього союзника СРСР.

До участі у вшануванні пам’яті загиблих у радянсько-німецькій війні максимально залучали представників бюджетної сфери. Але все одно їх виявилося замало, щоб створити “картинку” та ілюзію масовості заходу.

А залучити звичайних мешканців окупованого півострова до своїх пропагандистських заходів підконтрольній РФ адміністрації не вдалося. І не дивно: вочевидь, навіть прихильні до Росії мешканці Криму усвідомлюють, що якось неправильно віддавати шану людям, які захищали країну від гітлерівської навали, стоячи пліч-о-пліч із сучасними послідовниками нацистської ідеології.

Тож довелося кримським пропагандистам звернутися до перевіреного прийому – створити необхідну картинку, залучивши до акції проплачену масовку.

До слова, що номер мобільного телефону, який зазначено в оголошенні з пропозицією взяти участь у траурних заходах за винагороду, належить Олені Лелюк – “журналістці” кримського видання CrimeaNews.

Читайте також:
Кримські татари продовжують боротьбу


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест із вартими уваги статтями "Новинарні".