Уряд вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни

 

На засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 8 вересня, був прийнятий проєкт постанови “Про внесення змін до пункту 4 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни”.

Про це інформує “Урядовий портал”.

Відтепер, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, посвідчення “Член сім’ї загиблого” видаватиметься дітям загиблого (померлого) ветерана при досягненні ними 14-річного віку.

Окрім цього, до Положення внесені зміни в частині використання необхідної інформації з Єдиного державного реєстру ветеранів війни для перевірки відомостей про членів сімей загиблих (померлих) ветеранів.

“На сьогодні органи соціального захисту позбавлені можливості ефективно здійснювати верифікацію достовірності інформації, поданої особами, на яких поширюється чинність Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Впровадження такої верифікації сприятиме удосконаленню підходу до соціального захисту цих осіб та оптимізації бюджетних видатків”, – зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Також урядовиця пояснила, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку вже має неповну цивільну дієздатність, тож виникає необхідність видавати дітям загиблих (померлих) ветеранів посвідчення “Член сім`ї загиблих” саме з 14 років.

Ця постанова була погоджена спільно із Міністерством цифрової політики, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством соціальної політики та Міністерством юстиції.

Читайте також:
В Україні планують створити окремий напрям спорту для ветеранів війни


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна