В Італії всі громади УГКЦ переходять на григоріанський календар

 

З 1 вересня всі громади Апостольського екзархату Української греко-католицької церкви в Італії переходять на григоріанський календар.

Про це інформує департамент інформації УГКЦ.

“Проголошую перехід усіх українських громад Апостольського екзархату в Італії на григоріанський календар з 1 вересня 2021 року, з початку Індикту, тобто Нового літургійного року”, – йдеться в декреті Апостольського екзарха Діонісія Ляховича від 31 травня 2021 року.

Рішення про перехід ухвалене “піклуючись про духовний розвиток Апостольського екзархату в умовах італійського середовища, часу та місії нашої Церкви, у турботі про вірних моїй опіці повірених, розуміючи потреби всіх вірян та дбаючи про можливість кожного вповні жити літургійним, а передусім євхаристійним життям”.

Апостольський екзархат УГКЦ в Італії – екзархат Української греко-католицької церкви з осідком у Римі, заснований 11 липня 2019 року.
Ця церковна територіальна одиниця охоплює всю територію Італії. Духовну опіку приблизно 70 тисяч вірних, згуртованих у 152-ох громадах, здійснюють понад 60 священиків. Апостольським екзархом є владика Діонісій Ляхович. Катедральним храмом та осідком – парафіяльний храм святих Сергія і Вакха в Римі.

Читайте також:
Капелани в ЗСУ: скільки їх, яких церков, скільки заробляють. ІНФОГРАФІКА


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна