Зеленський назвав повернення Криму “питанням часу”

 

Президент України Володимир Зеленський вважає, що російські окупанти “не будуть помирати за Крим”.

Про це президент заявив у інтерв’ю каналу “Дом”, частина якого опублікована у вівторок, 3 серпня, в телеграмі.

“Я знаю, що блокують контакти (на окупованій території, – “Н”), але я певний, що це не можливо все одно, тому що ти любиш цю країну чи не любиш. От любиш – ти українець, не любиш – ти гість, ти мандрівник”, – сказав Зеленський.

На його думку, окупанти ніколи не будуть любити Крим, як люблять його українці.

“Для тебе ця природа – унікальна, для тебе це море – дитинство, для тебе – ці рапани, вони
смачні, і ти коли їх їси, шукаєш там пісочок. Тому що в дитинстві було так – на зубах. Це ж неможливо прищепити, це – моє. Я цей Крим знаю. Ходили на Ай-Петрі, “Кострополь”, Жуківка, намети, стрибаєш з 14 м зі скелі, дивував свою майбутню дружину. Тряслись колінця, а я стрибав. Я там жив, це моя земля, не їхня”, – заявив президент.

Він заявив, що росіян не буде в Криму.

“Вони не будуть тут, їх покоління рости тут не буде, діти їх тут не перебувають і помирати вони за нашу землю також не будуть. Це ніколи не буде російською територією“, – сказав Зеленський.

За його словами, не можна видалити історичну пам’ять.

“Не можна в голову прошити татарам і сказати: “Вас не було, що була депортація – це все вигадали”. Неможливо це, та хоч перепишіть історію, хоч всі міста переназвіть. Зітріть цю історію. Всі вони повернуться до себе додому. Питання часу”, – підсумував президент.

Читайте також:
Під час окупації Криму навесні 2014-го Зеленський знімався у кіно в Російській Федерації


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна