За І півріччя число непропусків в Україну іноземців зросло в півтора рази. Найбільше завертають росіян

 

Упродовж першого півріччя 2021 року українські прикордонники відмовили в пропуску через кордон в Україну понад 19,3 тисячі іноземців.

Про це повідомляє сайт МВС України з посиланням на пресслужбу ДПСУ 7 липня.

“Ці показники у порівнянні з першим півріччям 2020 року зросли в середньому в 1,6 раза (за січень-червень 2020 прикордонники відмовили у пропуску 11,7 тис. осіб). Здебільшого зростання пов’язане з карантинними обмеженнями та застосовувалося до іноземців, які прибували з країн зі значним поширенням COVID-19, не мали необхідних документів для в’їзду в Україну під час пандемії”, – розповіли в прикордонному відомстві.

Серед непропущених найбільше громадян Росії – 2 818 осіб. Цей показник збільшився у порівнянні з минулим роком у 2,7 раза.

Також порівняно частіше відмови в пропуску отримували громадяни Молдови, Туреччини, Польщі, Румунії, Білорусі та Німеччини.

Найбільше непропусків через кордон осіб зафіксовано в авіаційних пунктах пропуску, а також на кордоні з Росією, Молдовою та Білоруссю.

“Варто наголосити, що серед непропущених суттєво зросла й частка потенційних незаконних мігрантів – з 2 270 осіб за перше півріччя минулого року – до 4 058 осіб цьогоріч. І в цій категорії осіб передове місце зайняли росіяни – 1 236 громадян”, – наголосили в ДПСУ.

Найбільшу кількість відмов пропуску через кордон потенційними нелегальними мігрантами зафіксовано в авіаційних пунктах пропуску – 62,1% від загальної кількості.

Читайте також:
Лукашенко доручив повністю закрити кордон із Україною

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна