Компанія ексрегіонала Колеснікова купує кондитерську фабрику в Росії, – ЗМІ

 

Юридична фірма “Юнайтед партнерс”, яка діє в інтересах українського виробника кондитерських виробів “Конті”, стала переможцем торгів з продажу майна кондитерської фабрики “Красная заря” (Іваново, РФ).

Про це в четвер, 27 травня, повідомляє російське видання “Ведомости”.

Інформація про перемогу “Юнайтед партнерс” в торгах випливає з протоколу торгів на сайті російського Єдиного федерального реєстру відомостей про банкрутство.

Про те, що ця компанія діє в інтересах “Конті”, “Ведомостям” повідомили 2 інвестиційних консультанти та людина, близька до організаторів торгів.

Зазначається, що запити в “Конті”, “Юнайтед партнерс” і конкурсного керуючого Євгена Бодрова залишилися без відповідей. Представник банку непрофільних активів “Траст”, у якому закладено майно фабрики, відмовився від коментарів.

“У Росії “Конті” працює з 2004 року, їй належать дві фабрики в Курській області. Основні інвестиції в виробництво компанія робила до 2015 року, випливає з інформації на її сайті. Крім того, з 2018 року їй належить 19,9% частка ліпецького виробника цукерок “Мерлетто”. Сукупні потужності в Росії у “Конті” складають 136 тис т продукції на рік, повідомляла компанія”, – пише видання.

Зазначається, що “Конті” купує “Красную зарю” з другої спроби – у 2017 році повідомлялось про переговори зі структурами, пов’язаними з “Промсвязькапиталом” братів Дмитра та Олексія Ананьєвих.

У 2019 році “Красная заря” визнана банкрутом. Відповідно до протоколу торгів, при початковій ціні в 809,8 млн рублів “Юнайтед партнерс” запропонувала за актив 452,2 млн рублів.

Довідково:
Група “Конті” заснована в 1997 році. Основні торгові марки – Amour, Bonjour, “СуперКонтік”, “Джек”. Основним бенефіціаром “Конті” є Борис Колесніков.
У 2020 році “Конті” наростило чистий збиток у 11,7 рази порівняно з 2019 роком – до 96,69 млн грн. Активи Конті за рік скоротилися на 9% – до 1,63 млрд грн.
Сумарна дебіторська заборгованість компанії за підсумками 2020 року скоротилася на 5,9% – до 523,95 млн грн.

Читайте також:
Соратник Ахметова і ексрегіонал Колесніков створює нову політичну партію


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна