Уряд створив офіс із розвитку підприємництва та експорту

 

Кабінет Міністрів України затвердив положення про створення Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

Про це у вівторок, 18 травня, інформує “Урядовий портал”.

Уряд затвердив положення про офіс із розвитку підприємництва та експорту. Його метою є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників.

Так, положення передбачає утворення наглядової ради у складі представників Секретаріату Кабміну, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а також Міністерства цифрової трансформації.

Зазначається, що Секретаріату Кабміну доручено затвердити програму діяльності держустанови “Офіс розвитку підприємництва та експорту” та визначити порядок здійснення контролю за її виконанням.

У пресслужбі пояснили, мовляв, така трансформація передбачає, що в Україні вперше з’явиться інституція, яка здійснюватиме свою діяльність ефективного розвитку підприємництва, сприятиме актуалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки малого та середнього бізнесу.

Читайте також:
В Україні набув чинності закон про виплату 8 тис. грн ФОПам у “червоних” зонах


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна