Івано-Франківський апеляційний суд змінив запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт ветерану АТО Владиславу Грищенку з позивним “Буча”.
Його підозрюють у замаху на бізнесмена з Косова Михайла Чекурака.
Про це в п’ятницю, 29 січня, повідомив адвокат Грищенка Віталій Ковальчук.
“Апеляційний суд змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт…” — сказав Ковальчук, якого цитує УНН.
Як повідомляє у своєму телеграм-каналі “Заборона”, згідно з ухвалою суду, Грищенко перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом у Києві та носитиме електронний браслет до 20 лютого.
Також він зобов’язаний не виїжджати з Києва без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи, здати паспорти для виїзду за кордон, утримуватися від спілкування з особами, визначеними слідчим суддею чи судом, і прибувати до визначеної службової особи зі встановленою періодичністю.
Сам Грищенко заявив, що його справа є “політичною і повʼязана з Шереметом”.
Грищенко був бійцем Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, згодом пішов служити за контрактом до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, є професійним сапером. Має шість судимостей.
Читайте також:
Справа Грищенків: слідство заявляє, що затримало організатора підриву авто франківського бізнесмена
Як інформувала “Новинарня“, 6 листопада 2019 року Печерський суд взяв під варту на 60 діб Інну Грищенко.
Жінці інкримінують співучасть у замаху на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області у 2018 році. Сама Інна Грищенко відкидає звинувачення щодо причетності до злочину.
Наприкінці вересня правоохоронці затримали чоловіка Інни Владислава Грищенка з позивним “Буча”, теж ветерана війни на Донбасі. За версією слідства, чоловік вступив у змову з групою осіб і мав ліквідувати бізнесмена шляхом підриву.
Поки невідомо, яку участь, за версією слідства, у цьому брала Інна Грищенко. Їй висунули підозру в замаху на злочин, умисному вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.
Справу про замах внесли в ЄРДР ще в 2018 році. Інну Грищенко затримали 5 листопада.
23 січня 2020 року Апеляційний суд Києва відпустив Грищенко під домашній арешт.
Читайте також:
Фігурантка справи Шеремета Інна Грищенко “Пума”: Вони проїхали бульдозером і дивляться, чи підберемо тіла своїх
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!