Біля берегів Туреччини затонув російський суховантаж, є загиблі

 

Біля чорноморського узбережжя Туреччини, в районі Інкуму, затонув російський суховантаж ARVİN типу “Волго-Балт”.

Вдалося врятувати п’ятьох членів команди. Наразі знайдено тіла двох загиблих.

Як передає агентство “Анадолу“, про це в неділю, 17 січня, повідомив губернатор турецької провінції Бартин Сінан Гюнер.

Тіла двох знайдених загиблих підняли на борт рятувального катера.

Триває операція з порятунку ще вісьмох членів команди, яку ймовірно перебувають на трьох шлюпках.

Після катастрофи судна в район лиха вирушили катери берегової охорони та управління із запобігання й ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при уряді Туреччини (AFAD).

З огляду на погані погодні умови пошуково-рятувальна операція ускладнена.

У міноборони Туреччини повідомили, що в операції задіяний також фрегат ВМС.

Як відомо з відкритих джерел, порт приписки судна Arvin – Малакаль Харбор (Палау), формальний власник – Arvin Shipping LTD (Беліз), оператор – Tesoro Marine LLC (Україна).

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна