В Україні створено відеогру, яка розповідає про післявоєнні травми військових, які захищали державу на Донбасі. Проєкт отримав назву The Point of no Return – “Точка неповернення”.
Проєкт націлений на людей, які не перебували в районі бойових дій на Донбасі, передає “Армія.Інформ” з посиланням на офіційну сторінку гри.
Зазначається, що мета проєкту – розповісти важливу соціальну історію у популярному сьогодні форматі відеогри.
“Мета: залучити аудиторію, до якої важко достукатися традиційними каналами комунікації, щодо вкрай важливої сьогодні ветеранської проблематики. Наша гра розповість історію одного воїна від рішення піти воювати до повернення додому і реінтеграції в мирне життя, яке буде непростим для нього. Та не варто очікувати стандартної “гри”. Історія буде розказана не очима супербійця та через стрільбу і руйнування, як це зазвичай відбувається в іграх на військову тематику, а через показ наслідків та тих сторін війни, що зазвичай не отримують уваги. У цю гру ми закладали соціальну місію, а не розважальну, і хочемо привернути увагу до неймовірно важливої теми адаптації після війни”, – йдеться в повідомленні.
Гра The Point of no Return виконана в жанрі симулятора ходьби, де на чільне місце поставлена атмосфера, декорації та історія. У процесі гри головний герой буде спілкуватися зі своїм напарником по рації.
Всього над проєктом встигло попрацювати понад 15 осіб – концепт-художник, військовий консультант, геймдизайнер, наративні дизайнери, композитор та інші.
Повний бюджет – це 853 035 грн.
Проєкт створено за підтримки Українського культурного фонду.
Читайте також:
Міноборони заявило, що російська пропаганда клонувала додаток “Армія FM”: як поскаржитися
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.