Під час підготовки підрозділів Десантно-штурмових військ наголос роблять на індивідуальній підготовці військовослужбовців та колективній підготовці невеликих підрозділів, оскільки перед ДШВ можуть ставити завдання щодо тимчасово окупованих територій України.
Про це командувач ДШВ генерал-лейтенант Євген Мойсюк заявив в інтерв’ю “Армія.ФМ” напередодні професійного свята ДШВ, яке відзначається щороку 21 листопада.
На запитання журналістки про те, на чому нині зроблено найбільший акцент у підготовці армійців, Мойсюк відповів, що йдеться про індивідуальну підготову військовослужбовців, а також про колективну підготовку невеликих підрозділів рівня “відділення-взвод”.
“Враховується те, що перед нами можуть стояти завдання щодо окупованих територій, збереження ліній розмежування. Тому ми добре маємо знати оборонну тематику, але водночас бути готовими до ведення наступальних дій”, – сказав командувач ДШВ.
При підготовці офіцерів-десантників, за словами Мойсюка, треба акцентувати на лідерських якостях.
“Бо командири взводів, після сержантів, які є хребтом армії, — це первинна ланка, яка має вести за собою людей, надихати. Не менш важлива професійна складова. Крім того, що командир взводу має особисто освоїти техніку, він повинен навчити підлеглий особовий склад. А це методичні навички. От тут є певні об’єктивні складнощі. На це у багатьох йдуть роки”, – додав він.
Поки на передовій припинені активні бойові дії, головне завдання підрозділів ДШВ – не втратити території і не допустити бойових втрат.
“А ще — виконати політичне рішення керівників нашої держави щодо припинення вогню”, – додав Командувач ДШВ.
Читайте також:
Три роки ДШВ: натовська реформа, харчування за каталогом, парашутів на 100 млн. І два пріоритети Мойсюка
Командувач ДШВ “Женя-Війна” Мойсюк: На початку АТО нас на Донбасі зустрічали квітами
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!