Водолази США та України обстежують причал порту “Південний”

 

Фахівці спеціалізованого підрозділу ВМС США Underwater Construction Team One розпочали роботи з підводного огляду та гідрографічних промірів у районі одного з причалів порту “Південний”, нещодавно переданого для потреб українських Військово-Морських сил.

Як повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника пошуково-рятувальної служби Командування ВМС ЗС України капітан 2 рангу Леонід Бурлака, роботи з підводного обстеження гідроспоруд американські фахівці проводять спільно з українськими колегами-водолазами.

“Захід, що проводиться у межах програми міжнародного військового співробітництва, має на меті попередню оцінку можливих місць проведення ремонтно-будівельних робіт на причалі”, – повідомляє видання “Армія.Інформ”.

Зазначається, що окрім фактичних результатів, спільне виконання завдань дасть змогу військовослужбовцям обох країн також обмінятися практичним досвідом, ознайомитись з технічним обладнанням для підводних робіт, особливостями організації водолазних робіт.

Фото: Армія.Інформ

Водночас американська команда проводить технічне обстеження споруд за допомогою локаторів бокового огляду та гідрографічне обстеження ділянки акваторії.

Результатом цієї роботи стане детальний звіт із висновками, що потрібно зробити для реконструкції та посилення причалу № 29, планування подальших ремонтно-відновлювальних робіт.

Як інформувала Новинарня, 2 жовтня в порту “Південний” урочисто відкрили причал, де будуть базуватись патрульні катери типу “Айленд”.
Два катери “Слов’янськ” та “Старобільськ” уже стоять біля причальної стінки та будуть розміщуватись тут на постійній основі.

Читайте також:
МОУ уклало з херсонським держзаводом контракт на плавучий причал. А планували три

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна