Уряд передав понад ₴61,5 млн із програми діагностики онкозахворювань на будівництво доріг Львівщини

 

Уряд передав на розвиток доріг Львівської області 61,55 млн гривень із проєкту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я щодо вдосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань.

Про це у вівторок, 27 жовтня, інформують “Наші гроші” з посиланням на відповідне розпорядження Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2020 року.

Загалом у цій бюджетній програмі перерозподілили 104,75 млн гривень, тобто Державне агентство автомобільних доріг України на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми.

Ще 33,2 млн гривень скерували Міністерству освіти і науки, зокрема на реставрацію головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, а десять мільйонів – Міністерству енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

Окрім цього, Уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору.

Із 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 мільйонів піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн – також на розвиток доріг у Львівській області.

“Вдаримо асфальтом по онкології… Досвід застосування асфальтобетонної суміші для лікування ковіду підтвердив її ефективність у боротьбі з важкими хворобами. Розпорядженням Кабміну (…) частину бюджетних призначень, передбачених у 2020 році Міністерству охорони здоров’я за програмою 2301130 “Реалізація державного інвестиційного проекту “Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні”, передали Державному агентству автомобільних доріг за бюджетною програмою”, – прокоментувала перерозподіл коштів бюджету колишня держуповноважена АМКУ Агія Загребельська у фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що гроші із Фонду з боротьби з COVID-19 витратили на будівництво доріг й амбулаторій, на соціальні виплати населенню, доплати медикам і правоохоронцям, проте не закупили жодного апарату штучної вентиляції легень.
Фонд боротьби з COVID-19 був утворений Верховною Радою через секвестр багатьох інших витрат 13 квітня 2020 року й загалом склав 66 млрд грн.

Читайте також:
“Слуга народу” пропонує відкласти підвищення “мінімалки” до кінця 2021 року

До проєкту бюджету-2021 внесли поправок більш як на трильйон грн, – Кравчук

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.