Російсько-окупаційні війська один раз порушили домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи, запустивши дрон до позицій Збройних сил України під Водяним на Донеччині.
Про це в середу, 23 вересня, йдеться в зведенні пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил.
Зазначається, що вранці поблизу Водяного помічено проліт ворожого БПЛА із перетином лінії розмежування.
“Засобами радіоелектронної боротьби безпілотник противника було подавлено, що унеможливило його подальше застосування”, – йдеться в повідомленні.
У штабі додали, що військові, залучені до проведення операції ОС, продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.
Читайте також:
Штаб ОС спростував відео окупантів, на якому ЗСУ нібито облаштовують позиції під Водяним
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.