Зеленський указом змінив окремі функції Антитерористичного центру при СБУ

 

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу щодо положення про Антитерористичний центр, зокрема, встановив, що центр сприятиме СБУ у контррозвідувальній діяльності.

Про це йдеться в указі №159/2020, який опубліковано у вівторок, 28 квітня, на офіційному сайті глави держави.

Зокрема, Зеленський доповнив положення щодо діяльності Антитерористичного центру пунктом, який передбачає сприяння органам і підрозділам Служби безпеки України у проведенні контррозвідувальної діяльності в інтересах забезпечення державної безпеки.

Крім того, президент зменшив кількість заступників керівника Антитерористичного центру з чотирьох до двох.

“Керівник центру має першого заступника та заступника, які призначаються на посади та звільняються з посад Головою Служби безпеки України за поданням керівника центру. Перший заступник та заступник керівника Центру призначаються із числа співробітників Служби безпеки України. Заступник керівника Центру за посадою є начальником штабу Центру”, – йдеться в указі.

Зазначається, що штаб сприятиме органам і підрозділам Служби безпеки України у проведенні контррозвідувальної діяльності в інтересах забезпечення державної безпеки; здійснюватиме в установленому порядку самопредставництво інтересів центру в судах України через заступника начальника штабу Центру, який спрямовує роботу юридичного підрозділу штабу, та співробітників юридичного підрозділу штабу.

Крім того, штаб забезпечуватиме наукове, організаційне, документальне, інформаційне, експертно-аналітичне, фінансове, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності центру.

Зеленський також змінив формулювання деяких функцій координаційних груп Антитерористичного центру при регіональних органах Служби безпеки України.

Зокрема, глава держави визначив, що такі групи розробляють рекомендації, спрямовані на вдосконалення територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків; визначають потребу в силах та засобах, які можуть використовуватись у протидії терористичним проявам.

Читайте також:
У Вінниці “Альфа” СБУ нейтралізувала три “ДРГ”: як це було. ФОТО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна