В Італії від коронавірусу за добу померли майже 800 людей

 

Станом на 17:00 суботи, 21 березня, кількість смертей від коронавірусу в Італії сягнула загалом 4825 осіб.

При цьому за минулі 24 години в країні зафіксовано 793 летальні випадки серед хворих на COVID-19 – новий найбільший показник з початку епідемії (у попередню добу – 627).

Про це інформує агентство ANSA з посиланням на звіт цивільної оборони.

У північному регіоні Ломбардія, найбагатшому в країні, за останні 24 години обліковано 546 смертей, пов’язаних із коронавірусом.

Загалом в Італії вже зафіксована 42681 особа, інфікована коронавірусом. Лише за 20 березня зафіксовано 6500 нових випадків ураження.

Також за минулу добу суттєво зросла кількість тих, хто вилікувався від “корони” – ще плюс 943 особи. Загалом в Італії таких уже 6072 людини.




Читайте також:
Італія: тіла загиблих від коронавірусу вивозять військовими вантажівками, крематорії не справляються

Ватикан відпустив гріхи хворим на коронавірус, лікарям та доглядальникам

Нагадаємо, в Китаї з грудня 2019 року почали реєструватися випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV), який доти не спостерігався у людей. Вважається, що вірус походить від заражених тварин на ринку морепродуктів та м’яса в місті Ухань.
Згодом стало відомо, що виліковуються у багато разів більше людей, ніж помирають (летальність становить близько 3,4%). Однак вакцини від COVID-19 наразі не винайшли.

Хвороба супроводжується жаром, сухим кашлем, задухою, пневмонією. Приблизно у 80% заражених людей захворювання проходить у легкій формі, у 15% – у важкій. Частина людей не підлягають інфікуванню.

Серед молодих людей кількість летальних випадків не перевищує 0,2%, тоді як для людей старшого й похилого віку рівень смертності може сягати 15% і зростати залежно від рівня медичної допомоги (зокрема наявності апаратів штучного дихання). Ускладнюють ситуацію також хронічні захворювання.

11 березня ВООЗ офіційно оголосила глобальну пандемію Covid-19.

За даними інфографіки Інститут Гопкінса, станом на середину дня 21 березня у світі лабораторно зафіксовано понад 278,8 тис. випадків зараження коронавірусом. Щонайменше 11576 осіб померли від ускладнень, викликаних COVID-19. Вилікувалися – понад 89279 людей.
Країни з найбільшим поширенням коронавірусу – Китай, Італія, Іспанія, Іран, Німеччина, США, Франція, Південна Корея, Швейцарія, Велика Британія, Нідерланди.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії разом із дружиною.
Першу смерть від коронавірусу в Україні зафіксували 13 березня : 71-річна жінка з Радомишля померла в лікарні. Вона повернулася 1 березня з Польщі до Львова, а потім поїхала на Житомирщину.
Станом на ранок 21 березня в Україні зареєстровано 41 випадок COVID-19, три з них – летальні.

У Китаї епідемія пішла на спад, після того як померли близько 3200 осіб і було запроваджено найжорсткіший карантин. Натомість COVID-19 масово поширюється в Європі.

Дедалі більше країн світу запроваджують жорсткі обмежувальні заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції – із закриттям кордонів, скасуванням масових заходів та зібрань, навчання у школах і ВНЗ, переведенням підприємств і установ на віддалений режим роботи, обмеженням сполучення між регіонами й деякими країнами тощо.
Найпершим в Італії 10 березня почав діяти урядовий декрет під назвою “Я залишаюся вдома”, який поширює дію карантинних заходів, запроваджених раніше лише в Ломбардії, на всю територію Італії.

Читайте також:
“Ломбардія в точці неповернення”: як виглядає медичний колапс Італії через поширення коронавірусу

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна