З України в Польщу намагалися вивезти 10 тисяч медичних масок

 

На українсько-польському кордоні прикордонники виявили понад 10 тисяч медичних масок, які намагалися вивезти в Польщу.

Про це в середу, 11 березня, повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що інцидент стався в пункті пропуску “Устилуг” на території Волинської області на кордоні з Польщею.

“У міжнародний автомобільний пункт пропуску «Устилуг» прибув автомобіль Volkswagen української реєстрації. Прикордонники Львівського загону ініціювали поглиблений огляд транспортного засобу. Під час перевірки було виявлено два спеціально виготовлені тайники, а саме подвійне днище багажного відділення автомобіля, де знаходились марлеві та одноразові медичні маски у загальній кількості 10653 штук”, – повідомили у пресслужбі Львівського прикордонного загону.

Виявлений товар на загальну суму майже 356 тис. грн та автомобіль вилучили.

У ДПСУ нагадали, що нещодавно на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили більше 3,5 тисяч медичних масок поблизу кордону з Румунією. Їх незаконно намагалися переправити через ділянку “зеленого” кордону.

Як інформувала “Новинарня“, з 12 березня 2020 року в Україні запроваджують тритижневий карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу. Уряд виділив 100 млн гривень на закупівлю товарів індивідуального захисту у приватних внутрішніх компаній.

Читайте також:
Разумков скасував закордонні відрядження нардепів через коронавірус

Як інформувала “Новинарня“, в Китаї з грудня 2019 року реєструються випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV), який доти не спостерігався у людей. Вважається, що вірус походить від заражених тварин на ринку морепродуктів та м’яса в місті Ухань.

Згодом стало відомо, що вірус не настільки небезпечний, як вважалося спочатку, і виліковуються у багато разів більше людей, ніж помирають. Однак вакцини від COVID-19 наразі не винайшли.
Уже вилікувалися двоє українців із персоналу круїзного лайнера Diamond Princess, у яких раніше діагностували зараження вірусом COVID-19. Натомість захворіли ще двоє українських членів команди лайнера.

Приблизно у 80% заражених захворювання проходить у легкій формі, у 15% – у важкій. Серед молодих людей кількість летальних випадків не перевищує 1-2%, тоді як для людей старшого й похилого віку рівень смертності сягає 40%. Ускладнюють ситуацію також хронічні захворювання.

Ізраїль через коронавірус обмежує в’їзд в країну для всіх іноземців

За даними інфографіки Інститут Гопкінса, станом на ранок 11 березня у світі зафіксовано понад 119,3 тисячі випадків зараження коронавірусом. 4288 осіб померли від ускладнень, викликаних COVID-19. Вилікувалися – 65900 людей.

Найбільше інфікованих у Китаї – 80958 (померли – 3136), на друге місце за поширенням вірусу вийшла Італія – 10149 інфікованих (631 померлі). В Ірані – 8042 інфіковані (291 померлий), у Південній Кореї – 7755 (54 померлі).

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії разом із дружиною. Він залишається єдиним інфікованим в Україні. Станом на 10 березня в Україні на COVID-19 перевірили 40 осіб, жодна нова підозра не підтвердилася.

5 березня в Нових Санжарах на Полтавщині закінчилася двотижнева обсервація у евакуйованих, що 20 лютого прибули із Китаю через коронавірус.

Читайте також:
Поширення коронавірусу сталося внаслідок витоку з лабораторії в Ухані, – Данілов

Як протидіяти коронавірусу в Україні: поради від Уляни Супрун

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна