В Ірані коронавірусом заразився заступник міністра охорони здоров’я

 

Тест заступника міністра охорони здоров’я Ірану Ірая Харічі показав позитивну реакцію на коронавірус.

Про це у вівторок, 25 лютого, повідомляє Independent з посиланням на ILNA.

“Ірай Харічі був заражений вірусом, відомим як COVID-19, і був поміщений на карантин”, – заявив речник міністерства охорони здоров’я Ірану в ефірі державного телебачення.

Водночас видання нагадує, що кількість летальних випадків через коронавірус в Ірані зросла 16.

Раніше у вівторок повідомлялося, що в Анкарі екстрено сів літак, який виконував рейс Тегеран-Стамбул через підозру щодо інфікування пасажирів коронавірусом.

Як пише Independent, усі 132 пасажири та екіпаж літака Turkish Airlines мають бути відправлені на 14-денний карантин в лікарні в Анкарі. Про це заявив міністр охорони здоров’я Туреччини. За даними CNN Turk, вірус підозрюється у 17 пасажирів.

Нагадаємо, станом на 15:30, 25 лютого 2020 року, у світі зареєстровано 80 150 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них  2 699 – летальні. Одужало вже 27 695 осіб.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Читайте також:
Опір коронавірусу для “чайників”: що треба знати, щоб не панікувати

Як інформувала “Новинарня“, вранці 20 лютого літак із громадянами України та інших країн, евакуйованими з китайського Уханя, приземлився у аеропорту “Бориспіль” на дозаправку. З Києва він вирушив у Харків.

Усі ці люди не є хворими на коронавірус і не мають жодних симптомів вірусного захворювання. Їх було вирішено доправити на територію медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” в Полтавській області. Там вони протягом 14 днів перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки.

Місцеві мешканці організували протести проти розміщення евакуйованих з Уханя в Нових Санжарах. Зокрема, протестувальники перекрили міст через річку Ворскла, а коли автобуси з евакуйованими співвітчизниками все ж проїхали, закидали їх камінням.

Поліція відзвітувала про затримання 24 осіб. Згодом 23 особи відпустили (крім чоловіка, який наїхав автівкою на правоохоронців).

У Китаї з грудня 2019 року реєструються випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV), який доти не спостерігався у людей. Вважається, що вірус походить від заражених тварин на ринку морепродуктів та м’яса в місті Ухань.

Згодом стало відомо, що вірус не настільки небезпечний, як вважалося спочатку, і виліковуються у багато разів більше людей, ніж помирають.
Так, уже вилікувалися двоє українців із персоналу круїзного лайнера Diamond Princess, у яких раніше діагностували зараження вірусом COVID-19.

Власне в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, не зафіксовано.

Читайте також:
Кабмін відновить посаду державного санітарного лікаря, – заст. міністра

Протидія коронавірусу: в усіх аеропортах України робитимуть температурний скрінінг

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна