В Україні вперше призначили пенальті за допомогою VAR. ВІДЕО

У п’ятницю, 1 листопада, в Києві відбулася історична подія — вперше у футбольних першостях був призначений пенальті після перегляду відеоповтору.

У матчі 11-го туру чемпіонату України U-19 з футболу між київським “Динамо” і львівськими “Карпатами” був призначений перший в історії українських чемпіонатів пенальті за допомогою VAR — системи відеодопомоги арбітрам, повідомляє Tribuna.com.

На 70-й хвилині футболіст львівського клубу зіграв рукою у власному штрафному, але арбітр матчу Микола Балакін не відреагував на епізод.

Однак потім судді підказали, що необхідно звернутися до відеоповтору.

Після його перегляду був призначений пенальті.

Це сталося на 72-й хвилині, за рахунку 1:2. Пенальті реалізував форвард киян Владислав Ванат.

Поєдинок закінчився нічиєю – з рахунком 2:2.

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.