Українська легкоатлетка побила особистий рекорд та перемогла на престижних змаганнях

Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту у матчевій зустрічі “Європа – США” та побила особистий рекорд.

Як повідомляє “Новинарня“, про це інформує Федерація легкої атлетики України.

Левченко на змаганнях у Мінську здолала планку на усіх висотах із першої спроби та виграла змагання із результатом 2,02 м.

Це стало новим особистим досягненням спортсменки та молодіжним рекордом України.

Другою у секторі для стрибків у висоту фінішувала інша українка – Ірина Геращенко, яка стрибнула на 1,98 м та випередила за спробами чинну чемпіонку світу Марію Ласіцкене із Росії.

Збірна Європи у матчевій зустрічі набрала 724,50 очок та перемогла команду США, у активі якої 601,50 очко.

Відзначимо, що 11 серпня Юлія Левченко виграла золоту медаль у стрибках у висоту на командному чемпіонаті Європи із легкої атлетики.

Як інформувала “Новинарня“, українська легкоатлетка Хапіліна у травні 2019-го з рекордом виграла марафон у Кракові.