Президент нагородив українських жінок-воїнів

Президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко нагородив представниць силових структур, які брали участь у відсічі агресії на сході України.

Про це повідомляють на сайті Адміністрації Президента.

“Упродовж усіх п’яти років, під час яких Україна протистоїть ворожій агресії, пліч-о-пліч з воїнами-чоловіками є воїни-жінки. Це особливість Збройних сил України, інших силових підрозділів”, — сказав глава держави.

Він наголосив, що поруч зі змінами у забезпеченні та оснащенні армії значно збільшилася кількість жінок в українському війську.

“Я вітаю ці зміни. І вітаю кожного, хто ухвалив рішення долучитися до справи оборони держави. Є жінки-воїни, але й водночас – жінки-берегині. На бойових позиціях, де присутні жінки, дисципліна і поведінка абсолютно інші. Жінки цементують нашу оборону і дають сили тим, хто знаходиться на передньому краю”, — сказав Порошенко.

Президент згадав про подвиг героїчної українки Лесі Бакланової, яка загинула 10 жовтня 2018 року біля шахти Бутівка в районі Авдіївської промзони. Присутні вшанували пам’ять усіх полеглих в боротьбі за Україну хвилиною мовчання.

Загалом, статус учасника бойових дій отримали понад 7 тисяч жінок — військовослужбовців та працівників Збройних сил України, 166 з них удостоєні вищих державних нагород, зокрема — п’ятеро нагороджені посмертно.

Глава держави підкреслив, що на законодавчому рівні підвищено правовий захист військовослужбовиць та створені умови для збільшення їхньої кількості на військовій службі, зокрема на вищих військових посадах, жінкам-військовим гарантується вільний доступ до посад і військових звань та рівний обсяг відповідальності під час виконання обов’язків військової служби.

Він повідомив, що на сьогодні близько 90 жінок мають військове звання “полковник”.

Серед осіб старшого офіцерського складу 842 військовослужбовці – жінки.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №58/2019

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм   постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

НИЧКАЛО Неллю Григорівну – академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

КОСТЕВИЧ Олену Дмитрівну – чемпіонку та призерку Олімпійських ігор, дворазову чемпіонку світу та Європи зі стрільби кульової

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

БЕЛЯК Лідію Романівну – заступника директора філії “Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат” акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, Житомирська область

ГРАЧОВУ Уляну Іванівну – заступника керівника – координатора Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України, м.Київ

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

РУДЯК Галину Володимирівну – інспектора прикордонної служби – техніка групи відділення прикордонної служби “Красна Талівка” Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, прапорщика

СЕРЬОГІНУ Марину Володимирівну – солдата

ТОДЕР Олену Олексіївну – начальника медичного пункту механізованого батальйону 14 окремої механізованої бригади оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого лейтенанта медичної служби

ЧОРНОВОЛ Тетяну Миколаївну – народного депутата України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БУРДЕЙНУ Наталію Андріївну – тренера Спортивного комітету Державної прикордонної служби України, майора

ГРЕЧАНІНУ Олену Яківну – генерального директора комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради “Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр – центр рідкісних (орфанних) захворювань”

ЖУРБУ Світлану Василівну – головного лікаря Черкаського обласного кардіологічного центру

КРЕПКІНУ Віру Самуїлівну – ветерана спорту, члена Федерації легкої атлетики України, м.Київ

ЩЕРБАК Ольгу Іванівну – директора Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАРАНОВУ Катерину Володимирівну -начальника управління Головного управління ДСНС у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

БІРЮКОВУ Ольгу Анатоліївну – командира взводу бригадної артилерійської групи 79 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, лейтенанта

БУРДАК Любов Федорівну – головного консультанта відділу Департаменту Адміністрації Президента України

БУРЕНКО Валентину Олексіївну – голову 5-го мікрорайону громадської організації “Святошинська районна у м.Києві організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій”

БУШИНУ Любов Миколаївну – заступника голови Миколаївської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

ВЕРБИЦЬКУ Альону Миколаївну – члена громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

ВОЛИНСЬКУ Світлану Володимирівну – завідувача відділення державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини”, м.Київ

ГОНЧАРЕНКО Галину Анатоліївну – голову громадської організації “Волонтерський центр “Солдатський привал”, м.Запоріжжя

ГРЕЧАНИК Олену Іванівну – начальника відділення Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” Міністерства оборони України, полковника медичної служби

ГРИСЮК Марію Онуфріївну – керівника служби управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України

ДАЦЕНКО Світлану Анатоліївну – волонтера, керівника підрозділу громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “Українці разом”, Полтавська область

ДІДИЧ Зою Володимирівну – члена правління Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Т.Г.Шевченка

ДМИТРЕНКО Тетяну Тимофіївну – завідувача кафедри державного навчального закладу “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації”, м.Кропивницький

ЖУРАКОВСЬКУ Галину Михайлівну – матір-героїню, директора Ясінянської дитячої школи мистецтв, Закарпатська область

ЗУБОВУ Наталію Анатоліївну – голову благодійного фонду “Крокуємо з турботою” в Новобузькому районі, Миколаївська область

КОЗАРЕНКО Ірину Миколаївну – головного консультанта Головного департаменту Адміністрації Президента України

КОЛЄСОВУ Наталію Яківну – голову обласної профспілкової організації працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, м.Суми

КОЛМИК Олену Вікторівну – депутата Харківської обласної ради

МАРУСИК Тамару Володимирівну – члена громадської організації “Асоціація ділових жінок Буковини”, проректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

ПРИЩЕПУ Наталію Олександрівну – чемпіонку Європи з легкої атлетики 2018 року

ПТИЦЮ Антоніну Миколаївну -голову Об’єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби України

ПУСТОВОЙТ Ірину Григорівну – старшого тренера-викладача спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м.Київ

САВРУК Гелену Миколаївну – доцента кафедри Національного університету “Києво-Могилянська академія”

ХОРУЖУ Людмилу Леонідівну – завідувача кафедри Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка

ШАПОВАЛ Світлану Леонтіївну – голову Чернігівської міської організації членів сімей загиблих військовослужбовців Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

ВОЛКОВУ Тетяну Вікторівну – головного сержанта взводу 10 окремого мотопіхотного батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування “Південь” Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

ГЛАГОЛУ Ганну Дмитрівну – заступника начальника відділення відділу прикордонної служби “Дякове” Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, майора

ДЕЙНЕКУ Ірину Леонідівну – санітарного інструктора медичного пункту мотопіхотного батальйону 54 окремої механізованої бригади оперативного командування “Схід” Збройних Сил України, молодшого сержанта

ДУДНИК Альону Вікторівну – начальника відділення відділу прикордонної служби “Рені” Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, капітана

КЛЕПЧАР Тетяну Володимирівну – старшого бойового медика механізованого батальйону 28 окремої механізованої бригади оперативного командування “Південь” Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

КРАВЧУК Світлану Володимирівну – старшого інспектора-льотчика відділу транспортної авіації управління Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, полковника

ЛЕВЧУК Ольгу Олександрівну – капітана медичної служби

МАЛУ Ларису Петрівну – старшого матроса

МЕТЛІНСЬКУ Ярославу Миколаївну – санітарного інструктора мотопіхотної роти 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування “Південь” Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

НАТЯГАНЧУК Лесю Василівну – капітан-лейтенанта

НОВІКОВУ Тетяну Анатоліївну – начальника медичного пункту механізованого батальйону 93 окремої механізованої бригади оперативного командування “Схід” Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого лейтенанта медичної служби

РОТАР Крістіну Іванівну – старшого бойового медика 64 окремого гарматного артилерійського дивізіону 406 окремої артилерійської бригади Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, молодшого сержанта

ТКАЧУК Альону Миколаївну – механіка-радіотелефоніста відділення 11 зенітного ракетного полку повітряного командування “Захід” Повітряних Сил Збройних Сил України, старшого солдата

ФРОЛОВУ Наталію Василівну – начальника приймального радіовузла радіовідділення 2323 радіотехнічного батальйону 164 радіотехнічної бригади повітряного командування “Схід” Повітряних Сил Збройних Сил України, старшину

ХОЛОЛЄЄНКО Рузану Артурівну – командира механізованого відділення – командира машини механізованого батальйону 92 окремої механізованої бригади оперативного командування “Схід” Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ЛАЗУНЬКО Ольгу Іванівну – начальника служби військової частини 3029 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, майора

ФЕДОРУК Ірину Миколаївну – диспетчера оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернівецькій області, прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БУЙВОЛОВУ Марину Олександрівну – фельдшера медичного пункту 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

КОВАЛЬЧУК Ганну Олександрівну – бойового медика взводу механізованого батальйону 54 окремої механізованої бригади оперативного командування “Схід” Сухопутних військ Збройних Сил України, солдата

ЛЄБІДЄВУ Катерину Юріївну – інструктора військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, сержанта

МІРКУЛОВУ Олену Миколаївну – фельдшера медичного пункту десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

МІХЕЄНКО Юлію Михайлівну – старшого стрільця відділення взводу механізованого батальйону 1 окремої танкової бригади оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ПИЛИПУ Наталію Євгенівну – інспектора взводу батальйону управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту Національної поліції України, лейтенанта поліції

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

КОВЛЯШЕНКО Вікторію Вікторівну – оператора верстатів товариства “Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод”, Донецька область

ОМЕРОВУ Лейлю Мідатівну – лікаря клініки Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” Міністерства оборони України

ШЕВЦОВУ Зою Іванівну – завідувача відділення державної установи “Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України”, м.Дніпро

Присвоїти почесні звання:

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

КУМАНОВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні – артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени концертно-театрального закладу культури “Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль “КАЛИНА”, м.Київ

ОСТРИНСЬКІЙ Лідії Анатоліївні – артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

ШИНКАРУК Ірині Володимирівні – співачці, солістці Національного радіо України, м.Житомир

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

АРБУЗОВІЙ Олені Володимирівні – артистці-вокалістці театрально-видовищного закладу культури “Київський національний академічний театр оперети”

БАХТІНІЙ Олександрі Яківні – актрисі, провідному майстрові сцени комунального підприємства культури “Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр” Дніпропетровської обласної ради

ГОРДЗЕЙ Юлії Сергіївні – артистці, співачці, м.Київ

ЗАДНІПРОВСЬКІЙ Наталії Валеріївні – актрисі театру і кіно, члену Національної спілки кінематографістів України, м.Київ

ЗАКЛЕЦЬКІЙ-БУРАК Анні Анатоліївні – солістці-вокалістці гурту “Врода”, м.Київ

КАСЬЯН Євгенії Миколаївні – артистці, провідному майстрові сцени Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки

КОЛОМІЄЦЬ Оксані Валеріївні – солістці Львівської обласної філармонії

ЛАЗУР Мар’яні Петрівні – солістці симфонічного оркестру комунального закладу “Закарпатська обласна філармонія” Закарпатської обласної ради

ЛЮШИНІЙ Аллі Миколаївні        – артистці комунальної установи “Одеський театр юного глядача імені Юрія Олеші”

МАКОЄД Катерині Валеріївні – артистці комунального закладу “Запорізький академічний обласний театр юного глядача” Запорізької обласної ради

НІКОЛЕНКО Олені Іванівні – солістці Львівської обласної філармонії

ПЛАХТІЙ Ірині Василівні – солістці Львівської обласної філармонії

САЗОНОВІЙ Яніні Миколаївні – артистці балету театрально-видовищного закладу культури “Київський національний академічний театр оперети”

СКЛЯРЕНКО Олені Олександрівні – артистці Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів

СТЕФАНКО Лесі Петрівні – солістці Львівської обласної філармонії

ЯКОВЧУК Надії Данилівні – піаністці, доцентові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

ІЛИК Софії Михайлівні – учительці Львівської лінгвістичної гімназії

КОЗЕРЕНКО Олені Костянтинівні – учительці середнього навчально-виховного закладу методичної комісії з фізики Київського військового ліцею імені Івана Богуна

ЛУКАШЕНКО Мирославі Павлівні – учительці комунального закладу “Запорізька спеціалізована школа-інтернат II–III ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради

ПІДГОРНІЙ Надії Іванівні – учительці Тальнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 Тальнівської міської ради, Черкаська область

СИДОРАК Наталії Дмитрівні – учительці Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

СЛОБОДЯН Ірині Олексіївні – учительці, заступникові директора Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 7 Старокостянтинівської міської ради, Хмельницька область

ШАНЮК Галині Василівні – учительці Броварської спеціалізованої школи I–III ступенів № 7 Броварської міської ради, Київська область

ЩЕКАТУНОВІЙ Наталії Андріївні – учительці комунального опорного закладу “Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

ЯЩУК Інні Петрівні – деканові факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професорові

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

КОТЮК Лесі Іванівні – голові Львівського товариства Ріхарда Вагнера

КОТЯШ Яні Іванівні – артистці-вокалістці скрипкового дуету “Мюзік Бомб”, м.Київ

ЛЕВАНОВІЙ Ларисі Василівні – голові громадської організації “Яскраві діти України”, м.Київ

ПОБЕЖИМОВІЙ Ользі Вікторівні – директорові, балетмейстеру дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця “Щасливе дитинство” Дніпровського району м.Києва

САДОВСЬКІЙ Наталії Володимирівні – артистці-вокалістці скрипкового дуету “Мюзік Бомб”, м.Київ

ЧАЙКІВСЬКІЙ Галині Зеновіївні – начальникові відділу Чортківської районної державної адміністрації, Тернопільська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”

СЕРБУЛОВІЙ Тетяні Миколаївні – донорові, м.Миколаїв

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

ВЛАСЮК Аллі Володимирівні – генеральному директорові товариства “Вінницька промислова компанія”

ГОЛОВІ Інні Георгіївні – завідувачеві відділу лабораторії Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ДМИТРЕНКО Інні Леонідівні – першому заступникові директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

ЯКУБОВИЧ Галині Анатоліївні – заступникові Вінницького міського голови

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

ДУБОВИК Віті Володимирівні – члену Національної спілки журналістів України, м.Харків

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

АНДРІЄВСЬКІЙ Надії Марківні  – головному лікареві обласного комунального закладу “Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки”

ВАВШКО Катерині Пилипівні – завідувачеві клініки Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України

ДОРОГАВЦЕВІЙ Ганні Анатоліївні – лікареві центру гастроентерології та гепатології Клінічної лікарні міста Києва

МАЛИХІНІЙ Тетяні Ігорівні – головному лікареві дочірнього підприємства “Клінічний санаторій імені Горького”, м.Одеса

НАЗАРЕНКО Анні Миколаївні – лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 9

ПАНОВІЙ Тетяні Вільгельмівні – завідувачеві відділення комунального закладу “Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша”

ПІКУЛЬ Марії Юліанівні – завідувачеві відділення комунального некомерційного закладу “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”

СЕМЕНОВІЙ Ірині Федорівні – лікареві клініки Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” Міністерства оборони України

ТУРЕНКО Юлії Олександрівні – лікареві клініки Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Міністерства оборони України

ФЕРЕНЦ Наталії Мирославівні – лікареві відділення Львівського обласного клінічного діагностичного центру

ЮР’ЄВІЙ Наталії Юріївні – начальникові відділення клініки  Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України, полковнику медичної служби

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

ВІВ’ЮРКО Зої Вікторівні – майстрині народних художніх промислів, Тернопільська область

ЛІХАЧОВІЙ Надії Іванівні – майстрині декоративного розпису, Херсонська область

МИРКО Ірині Василівні – художникові Національного музею-заповідника українського гончарства, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

АНАСТАСЬЄВІЙ Наталі Олександрівні – викладачеві, завідувачу відділення комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу “Школа мистецтв” м.Маріуполя, Донецька область

ВЕЛЬГАН Лілії Петрівні – художньому керівникові народного аматорського ансамблю танцю “ГлоріяБай” Будинку культури с.Байківці Тернопільського району, Тернопільська область

ВЕРТЮК Мирославі Вікторівні – заступникові генерального директора Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”, м.Київ

ГОРВАТ Любові Богданівні – голові правління Міжнародної громадської організації “Міжнародна освітньо-культурна асоціація”, м.Київ

ЗАБОЛОТНІЙ Ніні Миколаївні – викладачеві, заступнику директора Київської дитячої школи мистецтв № 5 імені Л.Ревуцького

МАКАРЕНКО Катерині Андріївні – директорові комунального закладу “Охтирський міський центр культури і дозвілля”, Сумська область

МИХАЙЛЕНКО Людмилі Василівні – заступникові генерального директора державного підприємства “Національний будинок органної та камерної музики України”, м.Київ

НАДРАЗІ Марті Степанівні – директорові наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ПАСІЧНИК Наталії Федорівні – методистові обласного комунального закладу “Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва”, Луганська область

ПЕТРАЧЕК Кірі Геннадіївні – заступникові генерального директора Національного заповідника “Софія Київська”, м.Київ

СИДОРЕНКО Оксані Петрівні – головному адміністраторові державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

СІМОВИЧ Богдані-Олександрі Іванівні – керівникові народного самодіяльного хору “Нескорені” при Українській академії друкарства, м.Львів

СІРІЙ Наталії Дмитрівні – начальникові відділу культури Кролевецької районної державної адміністрації, Сумська область

СОШНІКОВІЙ Ользі Миколаївні – заступникові директора комунального закладу “Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова” Харківської обласної ради

ЦЕРКОВНІЙ Наталії Григорівні – директорові комунального закладу Богодухівської районної ради “Районний будинок культури”, Харківська область

ШЕТЕЛІ Наталії Ігорівні – директорові комунального вищого навчального закладу “Ужгородський коледж культури і мистецтв” Закарпатської обласної ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

ГЕТЬМАН Людмилі Іванівні – учительці Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської міської ради, Черкаська область

ДАНИЛЯК Світлані Володимирівні – директорові Рогатинської районної школи естетичного виховання учнів Рогатинської районної ради, Івано-Франківська область

КАЧУР Мирославі Михайлівні – завідувачеві кафедри Мукачівського державного університету, Закарпатська область

КОЗІЄВСЬКІЙ Олені Іванівні – заступникові керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

КРИШТОФ Світлані Дмитрівні – заступникові директора департаменту – начальнику відділу Міністерства освіти і науки України

ПАНАСЮК Валентині Миколаївні – деканові факультету Тернопільського національного економічного університету

ПІНЧУК Тетяні Степанівні – деканові факультету державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”

РАДЧУК Галині Кіндратівні – завідувачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

САВЕНКО Наталії Іванівні – директорові Центру позашкільної роботи Святошинського району м.Києва

ТЕЛОВАТІЙ Марії Теодозіївні – завідувачеві кафедри Національної академії статистики, обліку та аудиту, м.Київ

ТОДОСОВІЙ Галині Іванівні – члену громадської організації “Материнська любов”, начальникові відділу управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

ФЕДОРОВІЙ Олені Василівні – директорові Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область

ХІМІН Нелі Володимирівні – директорові навчально-виховного комплексу “Оженинська загальноосвітня школа I–III ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради, Рівненська область

ШТЕПЕНКО Олександрі Геннадіївні – завідувачеві відділу, професору кафедри Херсонського державного університету

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

БУДЯК Наталії Юріївні – директорові департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

ВАЩЕНКО Вікторії Геннадіївні – інженерові відділу державної установи “Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”, м.Харків

ВОЙТЕНКО Світлані Олегівні – начальникові Головного військово-медичного клінічного центру (Центральний клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України, полковнику медичної служби

ПОПЛАВСЬКІЙ Вікторії Миколаївні – першому заступникові начальника – начальнику медичної частини Головного військово-медичного клінічного центру (Центральний клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України, полковнику медичної служби

САВЧЕНКО Ніні Петрівні – сестрі медичній управління Клінічної лікарні міста Києва

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

ЛУДАН Світлані Вікторівні –        начальникові управління соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації

МАЙСТРУК Людмилі Віталіївні – начальникові Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області

МЕЛЬНИК Наталії Валентинівні – заступникові директора – начальнику відділу Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ПАВЛОВІЙ Тетяні Федорівні – директорові Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Рівненська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ  ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

БАСАРАБ Ользі Михайлівні – голові профспілкової організації, начальнику відділу управління житлово-комунального господарства Чернівецької обласної державної адміністрації

ГАЙДАЄНКО Оксані Павлівні – генеральному директорові державного підприємства Державного управління справами

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

СКВОРЦОВІЙ Любові Петрівні – головному технологові товариства “Українська панчішна компанія”, м.Львів

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

ДОВБИШ Наталії Вікторівні – начальникові відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

КРАСОВСЬКІЙ Наталії Єгорівні – адвокатові, м.Житомир

НАТУРКАЧ Руслані Петрівні – керівникові апарату Закарпатської обласної державної адміністрації

НАУМЕНКО Наталії Миколаївні – першому заступникові Голови Державної міграційної служби України

НЕСТОР Наталії Володимирівні – заступникові директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ПАШКОВСЬКІЙ Наталії Вікторівні – адвокатові, Житомирська область

ПРИЛУЦЬКІЙ Марині Олександрівні – заступникові начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області  – начальнику Управління державної виконавчої служби

ПРІЄШКІНІЙ Ользі Василівні – професорові кафедри Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

РУДАК Олені Василівні – заступникові начальника відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

СОПІЛКО Ірині Миколаївні – директорові навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

АНДРЄЄВІЙ Олені Валеріївні – завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

ГОЛІНЕВИЧ Людмилі Олександрівні – директорові спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 з гімнастики спортивної департаменту Івано-Франківської міської ради

ЛЕСЬКІВ Лесі Северинівні – члену національної збірної команди України та Збройних Сил України з кульової стрільби

РОЖОК Оксані Андріївні – заступникові директора Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів

ЦИЦАРИКОВІЙ Марії Афанасіївні – тренерові-викладачу комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа № 1”, Дніпропетровська область

ШАЙМАРДАНОВІЙ Вікторії Юріївні – тренерові-викладачу комунальної установи Тернопільської обласної ради “Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності”.

Президент України                                                       П.ПОРОШЕНКО

6 березня 2019 року

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

   

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

  ...

...  

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: