Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що необхідно дозволити подвійне громадянство.
Про це повідомляє УНІАН.
Журналісти зазначають, що відповідна заява пролунала на брифінгу в Одесі, на причалі морського порту поруч з пришвартованим ракетним есмінцем ВМС США Donald Cook.
“Я вважаю за необхідне дозволити подвійне громадянство … Так, воно нам потрібно. Однак ні за яких умов не повинно бути подвійного громадянства з країною-агресором. Це буде обговорюватися тільки після того, як вони повернуть нам Донбас і Крим”, — сказав Клімкін.
Він також уточнив, що подвійне громадянство допоможе залучати на роботу іноземних фахівців і допомогло б уникнути ситуації з усуненням Уляни Супрун.
“Скільки може хороших професіоналів приїхати з інших країн, щоб допомогти нам у реформах. Подивіться, навіть ситуація з Уляною Супрун — скільки там всього говорили… Ми маємо прийти до цього, але чітко визначити, хто може претендувати на нього”, — зазначив Клімкін.
Чиатайте також:
Україна не каратиме закарпатців за подвійне громадянство, — Клімкін
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.