Івано-Франківськ очолив рейтинг найпрозоріших для інвестицій міст України

 

“Transparency International Україна” опублікувала результати дослідження прозорості інвестиційної сфери cотні найбільших українських міст.

Як зазначають в організації, міста перевірили на дієвість антикорупційних програм, щодо наявної та опублікованої політики стосовно конфлікту інтересів у міських радах, проведення моніторингу роботи підприємств, а також — на наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та ін.

До першої трійки рейтингу увійшли Івано-Франківськ, Київ та Вінниця.

Далі розташувалися Львів, Біла Церква, Дружківка, Одеса, Бердянськ, Сєвєродонецьк та Суми.

За результатами дослідження, лише у двох містах із сотні — у Вінниці та Житомирі — є підключення до офіційної платформи, яка допомагає відкрити власний бізнес.

Тільки 15 міст України мають свій геопортал, 37,8% розмістили на сайті міста розділ для роботи із інвесторами англійською мовою. Також 69% міських сайтів відображають інформацію про інвестиційні об’єкти та проекти, які пропонує місцева влада.

Читайте також:
Івано-Франківськ отримав “Приз Європи”


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна