У Чернівцях правоохоронці затримали на хабарі полковника – начальника відділу урядового фельд’єгерського поштового зв’язку.
Одержання неправомірної вигоди задокументовано 3 липня, повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону.
“Хабар у розмірі 600 доларів США від громадянина призначався за прийом останнього на роботу. Крім того, 11 тис. грн. було отримано від підлеглого за виплату одноразових видів грошового забезпечення та видачу трудової книжки після звільнення”, – зазначили в прокуратурі.
Корупціонера затримали у порядку ст. 208 КПК України після отримання чергових частин оговореної суми неправомірної вигоди.
Спецоперацію з викриття правопорушника проводили слідчі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю обласного УСБУ.
Наразі проводяться обшуки за місцем роботи і проживання фігуранта справи.
Вирішуються питання щодо повідомлення підполковнику про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.
Читайте також:
СБУ затримала на хабарі начальника відділу
Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!
У Раді зареєстрували проєкти постанов про звільнення міністрів Галущенка та Гринчук
У Харкові арештували 16-річного підлітка, який підпалив локомотив
Киянина, який пограбував військового на колісному кріслі, ув’язнили на 8 років
Залужний зреагував на повідомлення ЗМІ про начебто його причетність до підриву “Північних потоків”
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
У 2025 році “Новинарня” працює за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст наших матеріалів не обов’язково відображає офіційну позицію EED, а є виключною відповідальністю наших авторів.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Instagram
https://www.instagram.com/novynarnia/
YouTube
https://www.youtube.com/@Novynarnia
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
Долучайтеся до числа наших патронів на платформі Patreon
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com