Жебрівський подав у відставку: підсумки трьох років на посаді голови ДонВЦА

 

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації та обласної держадміністрації Павло Жебрівський після трьох років роботи вирішив піти з посади.
Як передає “Новинарня“, про це він заявив у понеділок, 11 червня.

“У суботу зустрівся з президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, й у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна!” – написав Жебрівський у “Фейсбуці”.

Як відомо, він був призначений головою ОДА і ВЦА 11 червня 2015 року, коли президент Петро Порошенко звільнив з цих постів Олександра Кіхтенка.

У прощальному дописі Павло Жебрівський перелічив свої здобутки на Донеччині.

“Три неймовірно важкі, проте насичені й цікаві роки. За цей час мені та моїй команді вдалося впровадити та розвивати низку проектів – «Опорна школа», «Український донецький куркуль», забезпечити житлом дітей-сиріт, ремонтувати дороги, розробити концепцію формування єдиного українського культурного простору…
За ці три роки Донеччина стрімко змінювалася. У першу чергу завдяки тому, що мені та моїй команді вдалося залучити значний фінансовий ресурс на розбудову інфраструктури. В області вже відкрито 12 капітально відремонтованих опорних шкіл, до 1 вересня відкриється ще 12, а до кінця 2018 року їх буде вже 30.
Понад півтори сотні дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в рамках проекту «Український донецький куркуль», і цей проект продовжується.
Завдяки реалізації обласних та державних програм же понад дві сотні дітей-сиріт отримали власне житло.
Відкрито близько сотні молодіжних центрів; півтори сотні спортивних майданчиків та полів зі штучним покриттям.
Область започаткувала практику освітніх стажувань у Європі для педагогів, підприємців, керівників місцевих громад.
Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища. Ми будуємо за сучасними європейськими технологіями чотири полігони твердих побутових відходів. Розгорнута масштабна робота з реконструкції парків та скверів у містах, містечках та селищах.
Відкриваємо Центри надання адміністративних послуг; почали реалізацію проекту зі створення соціальних офісів…” – ідеться в дописі на ФБ-сторінці Павла Жебрівського.

“Але головне – оживає українська сутність Донеччини. Міста та вулиці повернули собі історичні назви, у коридорах та кабінетах обласної адміністрації звучить українська мова, чотири міста переклали українською усі таблички та вивіски…” – зазначив він.

“За ці роки я пізнав та полюбив цей край. За нього я воював на фронті у 2014-му, з 2015-го «воюю» на ниві його розбудови – щоб жителі контрольованої Україною частині Донеччини жили достойно, крім того, щоб людям то той бік так званої лінії зіткнення дати наочний приклад того, що Україна – це сучасно, класно та перспективно; щоб дати їм надію, що колись, після звільнення, і вони так само житимуть – у мирі та злагоді, розвиватимуться самі та розвиватимуть свої громади”, – наголосив Жебрівський.

“Ми розпочали величезну роботу. І сподіваюся, вона буде продовжена далі моїм наступником”, – додав голова ОДА.

Читайте також:
Донеччина на першому місці за призовом. Ще буде “Січ” і ліцей Сірка,
– Жебрівський

“Можу собі дозволити”. Жебрівський пояснив, за які гроші їздив на курорт в ОАЕ

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна