Уряд підвищив розмір грошової допомоги дітям і пенсіонерам-переселенцям, а також сім’ям ВПО

Кабінет Міністрів на своєму засіданні в середу, 17 січня, ухвалив постанову „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”. Цим рішенням підвищується розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, пенсіонерам і дітям ВПО, та її граничного розміру, що виплачується на сім’ю ВПО.
Про це “Новинарні” повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

Представляючи проект постанови, міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що “зазначеною постановою підвищується розмір грошової допомоги особам, які отримують пенсії, та сім’ям, у складі яких є діти (на кожну дитину), до 1000 гривень на місяць. Також для усіх без винятку сімей вимушених переселенців збільшується граничний розмір загальної суми грошової допомоги до 3000 гривень на місяць, та до 5 000 гривень для багатодітних сімей”, – заявив Андрій Рева.

Разом з тим, за словами міністра, наразі готується проект змін до Положення про порядок призначення субсидій, яким спрощується доступ внутрішньо переміщених осіб до їх отримання. Таким чином, субсидії призначатимуться на підставі декларування ними повного складу сім’ї, тобто, без необхідності реєстрації та без договору оренди житлового приміщення.

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест із вартими уваги статтями "Новинарні".